شکوفه های گیلاس در کشور ژاپن
شکوفه های گیلاس در کشور ژاپن

عکس‌هایی جادویی از شکوفه‌های گیلاس در کشور ژاپن

عکس‌هایی جادویی از شکوفه‌های گیلاس در ژاپن همه ساله توسط نشنال ژئوگرافی در حالی منتشر می شود که امسال نیز به رسم همه ساله این سایت طی فراخوانی با جمع آوری تصاویری از شکوفه های گیلاس در کشور ژاپن، که از دریچه دروبین عکاس ها و گردشگران به ثبت رسیده را به نمایش گذاشته است. با میهن پست همراه شوید.

شکوفه های گیلاس در کشور ژاپن آنقدر زیبا و دیدنی هستند که همه ساله گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا برای دیدن زیبایی‌های شکوفه‌های گیلاس در باغ هایی بهشتی، راهی این کشور می شوند.

این در حالی است که در تمام دنیا مکان‌های کمی مثل کشور ژاپن پیدا می شود که شکوفه های گیلاسش با جنب و جوش و ظرافت خاصی به رقص در آیند تا یکی از با شکوه ترین، شگفتی های زمین را با ریزش زودگذر گلبرگ ها به زیر پای عابران را خلق و نمایی بهشتی به تماشاگرانش هدیه دهد.

به مناسبت فصل بهار و همزمان به شکوفه نشستن درخت های گیلاس در باغ های دیدنی کشور ژاپن دست اندرکاران سایت نشنال جئوگرافی از عکاس ها و گردشگرانی که به این باغ ها سفر کنند، دعوت کرده است تا عکس هایی را که از این شکوفه‌ها بهشت به ثبت می رسانند، جهت انتخاب بهترین های آن و انتشارشان در سایت نشنال جئوگرافی به رسم همه ساله برای آن هایی که فرصت سفر به کشور ژاپن را ندارند، به نمایش بگذارد.

بد نیست بدانید که مردم ژاپن به فصل بهار و همچنین شکوفه زدن درختان گیلاس عشق می‌ورزند. هرساله این شکوفه‌ زدن‌ها از جنوب ژاپن شروع شده که به آن Sakura Zensen گفته می‌شود و مردم نیز آن‌ را دنبال می‌کنند و از زیبایی که طبیعت در اختیار آن‌ها قرار داده لذت می‌برند.

با هم در میهن پست عکس های دیدنی از شکوفه های گیلاس در کشور ژاپن را تماشا می کنیم.

منبع: nationalgeographic

 

10 دیدگاه

  1. خیلی عالی بود ممنون از میهن پست

  2. چه جای با صفایی خدا ممنون از آفرینش این همه زیبایی

  3. توی ایران هم همچین جاهایی پیدا میشه

  4. عکس قطاره که توی شکوفه ها گم شده ، مسافراش توی چه بهشتی دارن رد میشن

  5. بهشت که میگن همین جاست.

  6. قدم زدن تو فضای سبز روح ادم رو نوازش میکنه وانرژی منفی رو از ادم دور میکنه

  7. خیلی زیباست شبیه بوم نقاشی می مونه

  8. وایییی عاشق اینجور جاهام خیلیییی رمانتیکه

  9. تو رو خدا بگید کجاهای ایران یه همچین منظره ای داره عاشق اینجور جاهام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*