سه شنبه، ۲۹ اسفند ۹۶ - ۰۹:۳۰
مشاغل سخت

مشاغل سخت در همه جای دنیا وجود دارند و در این میان ما نیز با نگاهی به تصاویر مشاغل سخت باید قدر شغلمان…

مشاغل سخت در همه جای دنیا وجود دارند و در این میان ما نیز با نگاهی به تصاویر مشاغل سخت باید قدر شغلمان را بدانیم ، این تصاویر بیشتر برای کسانی است که همیشه از شرایط کاریشان ناراضی اند و یا فکر می کنند همه در حقشان ظلم کرده اند. اگر شما هم مرتباً معترض به کار و همکاران خود هستید با نگاه به تصاویر زیر قدر داشته هایتان را بیشتر بدانید. در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

جامعه‌ شناسان تعریف‌ های متعددی برای مفهوم رضایت شغلی ارائه داده‌اند ؛ براساس این تعاریف رضایت شغلی مفهومی پیچیده‌ و چند بعدی است که با عوامل اجتماعی ، جسمانی و روانی ارتباط تنگاتنگی دارد، اما برای درک بهتر این مفهوم کافی است به خودمان رجوع کنیم و اینکه نسبت به کاری که مشغول انجام آن هستیم چقدر حس مثبت ، وابستگی و … داریم ؟!  در برخی بررسی ها دریافته اند که عامل های استرس معینی در وضعیت های معینی موجب بهبود در عملکرد شغلی و رضایت شغلی و فشار کار می شوند، حال آنکه پژوهش های دیگر نشان داده اند که استرس ممکن است به کاهش عملکرد شغلی و رضایت شغلی منجر شود . بطور کلی نتیجه گیری ها و بررسی ها نشان می دهند که رضایت شغلی کم ، نشانه از استرس شغلی است .

در این میان بسیاری از این نارضایتی ها مبنای منطقی قوی ندارد و بیشتر از روی خستگی ها و حتی طمع می باشد بسیاری از میزان ساعت کاریشان ناراضی هستند اما در این شرایط شاید بهتر باشد توجه کوتاهی به برخی مشاغل سخت بیندازیم مشاغلی که در آن اشخاص برای تأمین بخش کوچکی از هزینه های زندگی ، با مرگ دست و پنجه نرم می کنند . پیشنهاد می کنم با تماشای تصاویر زیر قدر شغلی را که دارید بیشتر و بهتر از قبل بدانید و برای مسائل غیر موجه استرس و ناراحتی را به خود راه ندهید .

6 دیدگاه برای “با تماشای تصاویر مشاغل سخت ، قدر شغلتان را بیشتر بدانید”

 1. کبیر گفت:

  من که تحمل این کارارو ندارم

 2. شادی گفت:

  بنظرم همون بیکاری بهتره

 3. امیرعلی گفت:

  آخه این چجور مشاغلیه

 4. مظفری گفت:

  قبول کردن این مشاغل قدرت بدنی و صبر زیاد میخواد

 5. جواد گفت:

  این مشاغل واقعا سخت هستن و توی ایران کسانی که همچین مشاغلی دارن کمترین حقوق رو دریافت میکنن متاسفانه

 6. محمودی گفت:

  حقیقتا باید قدر شغلمونو بدونیم در برابر این مشاغل پرتنش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.