جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۵

به گزارش ایرنا، اقشار مختلف مردم متدین و ولایتمدار شهرستان های گناوه ودیلم با برگزاری آیین های ویژه جشن وشادی و آذین بندی…

به گزارش ایرنا، اقشار مختلف مردم متدین و ولایتمدار شهرستان های گناوه ودیلم با برگزاری آیین های ویژه جشن وشادی و آذین بندی اماکن مذهبی، بازار، مغازه ها، خیابان ها ومعابرعمومی، عشق و ارادت خود را نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت اظهار داشتند.

آیین های جشن نیمه شعبان که از پنجشنبه شب دراماکن مذهبی وبقاع متبرکه با حضور گسترده مردم متدین گناوه و دیلم آغاز شده همچنان در روزجمعه ادامه داشت و ده ها ایستگاه صلواتی به صورت خودجوش توسط جوانان در سطح شهرها مختلف این دوشهرستان دایر شده است.

همچنین مراسم جشن با شکوهی پیش از ظهر روزجمعه در مصلای شهرستان گناوه باحضور کم نظیر عاشقان مهدی موعود(عج) برگزار شد و مداحان اهل بیت عصمت وطهارت (ع) در وصف ولادت آخرین ستاره فروزان امامت و ولادت حضرت حجت ابن الحسن العسکری(عج) به مداحی پرداختند.

به گزارش خبرنگاران ایرنا، آیین های مشابهی در بندرهای ریگ وامام حسن وروستاهای تابعه با حضور پرشور عاشقان ومنتظران یگانه منجی عالم بشریت (س) برگزار شده است .ک/3

7476/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.