دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی محلوجی بعدازظهر امروز به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در جمع خبرنگاران با اشاره به…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی محلوجی بعدازظهر امروز به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هم اکنون 101 روستا تحت پوشش خدمات آب و فاضلاب روستایی اردستان قرار دارند بیان داشت: از این تعداد آبرسانی به 62 روستا به وسیله تانکر آب رسانی سیار انجام میگیرد که 32 روستا تحت پوشش آبفار نیست.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان آبرسانی سیار به وسیله سه تانکر صورت می گیرد،  افزود: آب رسانی سیار به دلیل کمبود آب و کیفیت آب از نظر شیمیایی انجام می گیرد.

مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان با توجه به اینکه 64 تانکر ثابت در روستاها وجود دارد تصریح کرد: 24 روستا نیز از آب شهری استفاده می کنند که در صورت کمبود آب این روستاها با مشکل مواجه می شوند.

محلوجی به مشکل آب در روستای اسلام آباد زواره اشاره و بیان کرد: مشکل آب این روستا نیز با تجهیز یک حلقه چاه بزودی بهبود پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه آب رسانی سیار هم اکنون از طریق یک علمک مستقر در شرکت آب و فاضلاب شهری اردستان انجام می گیرد اظهار داشت: در مواقع اضطراری نیز از یک علمک جایگزین استفاده می شود.

مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان اردستان در ادامه اذعان داشت: با رعایت الگوی مصرف و کاهش 25 درصدی در مصرف آب در تابستان امسال دچار کمبود آب در روستاهای شهرستان نخواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.