دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۳

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس مجید نوربخش معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه…

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس مجید نوربخش معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک اظهار داشت: معابر و میادین منطقه از جمله نقاطی هستند که به علت کثرت تردد، ایجاد چشم‌اندازی مطلوب و دلپذیر در آنها مورد نیاز است و از آنجایی که عنصر آب در فرهنگ ایرانی جایگاه و مفهوم خاصی داشته و باعث تلطیف و شاداب نمودن محیط می‌شود‌، ساخت آبنماهای متنوع با نورپردازی‌های زیبا در دستور کار معاونت امور شهری و  فضای سبز منطقه قرار گرفت.  
 
وی افزود‌: آبنماهای جدید با فضاسازی مناسب و سازه‌هایی همخوان با شرایط محیطی در ارتفاع قابل دید برای عموم  در حال ساخت و راه‌اندازی هستند.
 
نوربخش با اشاره به نورپردازی ویژه در این آبنماها تصریح کرد: سعی شده داخل و خارج آبنماها به صورت شکیل با طراحی  مناسب زیباسازی و نورپردازی شود تا فضایی دلچسب برای رهگذران ایجاد شود.
 
به گفته این مقام مسئول آبنماهای جدید در میدان شهید باهنر، سه راه یاسر، میدان اعجازی، بوستان احمدیه، بلوار اندرزگو، بوستان آقابزرگی، بوستان کامران و بوستان مهر در حال ساخت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.