شنبه، ۰۱ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۴

نجاتگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های مرند، شبستر و تسوج به حوادث آتش‌سوزی‌های مراتع امدادرسانی کردند. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه…

نجاتگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های مرند، شبستر و تسوج به حوادث آتش‌سوزی‌های مراتع امدادرسانی کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه آذربایجان‌شرقی، برابر گزارش دریافتی از جمعیت هلال‌احمر کلیبر، نجاتگران جمعیت هلال‌احمر کلیبر به آتش‌سوزی جنگل‌های روستای قاسم کندی امدادرسانی کردند.

سید سجاد حسینی، رئیس جمعیت هلال‌احمر کلیبر گفت: به دنبال تماس تلفنی فرماندار کلیبر و اعلام وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های قاسم‌کندی و خانقاه از توابع شهرستان کلیبر بلافاصله نیروهای امدادی فراخوانی و با یک دستگاه آمبولانس و دو دستگاه پیکان و یک دستگاه پژو به محل اعزام و اکیپ امدادی از ساعت 16 به عوامل منابع طبیعی ملحق و عملیات را شروع کردند.

وی ادامه داد: حجم آتش‌سوزی به گونه‌ای بود که مهار آتش در اندک زمان بعید به نظر می‌رسید ولی با ایثارگری نیروهای عملیاتی و مردمی این اتفاق افتاد و از گسترش آتش‌سوزی جلوگیری شد.

حسینی تصریح کرد: از هموطنان و گردشگران در خواست می‌شود بعد از روشن کردن آتش موقع ترک محل حتما از خاموش بودن آن اطمینان حاصل کنند تا شاهد فاجعه طبیعی نباشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *