چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۴

به گزارش خبرنگاران ایرنا زبانه های این حریق که از کیلومترها رویت می شد و دود غلیظی بخشی از آسمان قزوین را فراگرفته…

به گزارش خبرنگاران ایرنا زبانه های این حریق که از کیلومترها رویت می شد و دود غلیظی بخشی از آسمان قزوین را فراگرفته بود، دقایقی پیش خاموش شد.

شهردار قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: به دلیل وسعت حادثه از استانهای تهران، البرز، همدان و زنجان در خواست کمک شد ولی پیش از رسیدن نیروهای امدادی آتش مهار شد.

ˈمسعود نصرتیˈ افزود: خسارت مالی این حادثه برآورد نشده ولی هیچ فردی در این حادثه کشته نشده و تنها یک آتش نشان بر اثر استنشاق گاز مصدوم و راهی بیمارستان شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین نیز حاضر در محل حادثه بامداد چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از هفت و نیم ساعت تلاش بالاخره آتش سوزی انبار روغن خودرو در قزوین مهار و خاموش شد.

ˈمنوچهر حبیبیˈ افزود: ماموران آتش نشانی و نیروهای امدادی مشغول پاکسازی محل حادثه می باشند.

وی با بیان اینکه نیروهای آتش نشانی استان های همجوار برای کمک به مهار این آتش سوزی از سوی سازمان مدیریت بحران کشور به قزوین اعزام شدند، اظهارکرد: اما مجموعه آتش نشانی داخل استان پیش از رسیدن نیروهای کمکی موفق به کنترل آتش سوزی و بالاخره مهار آن شدند.

این مسوول بار دیگر تاکید کرد: این آتش سوزی مهیب هیچ تلفاتی را با خود به همراه نداشت.

حبیبی تصریح کرد: علت این حادثه هنوز مشخص نشده است و نیاز به بررسی های بیشتر دارد.

وی در خصوص میزان خسارات های وارد شده در پی این حادثه نیز افزود: برآورد میزان خسارات های بوجود آمده طی ساعات آینده پیگیری می شود.

یک انبار روغن خودرو در بلوار اسدآبادی، خیابان شیشه چی قزوین 17 و30 دقیقه روز سه شنبه طعمه حریق شده بود.

7389/ 614/7392

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.