سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۱۰:۲۸

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت 14:26 بعد از ظهر امروز…

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: در ساعت 14:26 بعد از ظهر امروز ستاد فرمانده‌ای آتش نشانی تهران از آتش سوزی یک انبار و تولیدی جوراب در بازار تهران بازار، عباس آباد مطلع شد وبلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودروهای تنفسی عازم محل حادثه شدند.

وی ادامه داد: آتش سوزی در طبقه دوم یک ساختمان 4 طبقه که در انبار در زمینه تولید جوراب فعالیت می‌کردند رخ داده بود.

ملکی افزود: در طبقه دوم بخشی از کارگاه کاملاً شعله ور شده و آتش در حال سرایت به بخش‌های دیگر بود که آتش نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: دود زیادی به علت پلاستیکی بودن جوراب‌ها متساعد شد بود وتعدادی از کارگران نیز در طبقات بالا در میان دود غلیظ گرفتار شده بودند که خوشبختانه پس از تلاش بی وقفه آتش‌نشانان حریق اطفا شد و12 تن از کارگران به سلامت به بیرون انتقال یافتند.

این مقام مسئول آتش نشانی درپایان افزود: علت حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی می‌باشد و محل حریق پس از ایمن سازی و تخلیه دود تحویل مالک شد.

عملیات در ساعت 15:30 به پایان رسید./س

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.