شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۱

عبدالرحیم رحیمی به خبرنگار مهر گفت: این آتش سوزی که از شامگاه چهارشنبه درمناطق جنگلی “کوه دیل”، “میشان چمشیر”، “نارک” و “بی بی…

عبدالرحیم رحیمی به خبرنگار مهر گفت: این آتش سوزی که از شامگاه چهارشنبه درمناطق جنگلی “کوه دیل”، “میشان چمشیر”، “نارک” و “بی بی جون خنگ بنار” به طور گسترده آغاز شده بود با همکاری نیروهای امدادی و مردمی به طورکامل در شامگاه پنجشنبه مهار شد.

رحیمی افزود:  سخت گذر بودن مناطق، نبود جاده دسترسی و وزش بادهای شدید در ارتفاعات از مهمترین مشکلات نیروهای امدادی برای خاموش کردن آتش در این مناطق بوده است.

وی همچنین از آتش سوزی درختان در کوه های اطراف شهر گچساران در محدوده اطراف دانشگاه آزاد این شهر خبر داد و افزود: 40 نیروی امدادی برای مهار این آتش سوزی بسیج و در محل فرمانداری گچساران مستقر شده و با روشن شدن هوا عملیات مهار آتش در این مناطق را انجام دادند.

فرماندار گچساران تاکید کرد: در مهار آتش سوزی مناطق جنگلی شهرستان گچساران، تلاش نیروهای مردمی در کنار نیروهای امدادی و آتش نشانی  قابل تقدیر است.

رحیمی دلایل آتش سوزی مناطق جنگلی گچساران و باشت را نامعلوم عنوان کرد و افزود: نظر نهایی در خصوص این آتش سوزی ها بستگی به بررسی کارشناسی بیشتری دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.