یکشنبه، ۲۷ بهمن ۹۲ - ۰۳:۴۸

به گزارش میهن پست – پنج فیلم «چارسو»، «سه نفر روی خط»، «دل بی قرار»، «صبح خاکستر» و «فیلادلفی» بعد از پایان جشنواره…

به گزارش میهن پست – پنج فیلم «چارسو»، «سه نفر روی خط»، «دل بی قرار»، «صبح خاکستر» و «فیلادلفی» بعد از پایان جشنواره بین المللی فیلم فجر به جمع فیلم هایی که قبل از شروع جشنواره روی پرده بودند، پیوستند.

به نقل از مهر، با پایان یافتن سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تب و تاب اکران های نوروزی و اینکه چه فیلم هایی در نوروز ۹۳ به سینماها راه پیدا می کند، آغاز شده ولی در این میان و در فاصله رسیدن به اکران نوروزی به اصطلاح در فصل مرده اکران سینماها هستیم.

از جمله فیلم‌هایی که به تازگی روی پرده سینماهای تهران رفته‌اند می توان به «چارسو» به کارگردانی فرهاد نجفی، «سه نفر روی خط» به کارگردانی خسرو ملکان، «دل بی قرار» به کارگردانی قربان محمدپور، «صبح خاکستر» به کارگردانی حسن ناظر و «فیلادلفی» به کارگردانی اسماعیل رحیم زاده و مجتبی اسدی پور اشاره کرد.

فیلم سینمایی «چارسو» به کارگردانی و تهیه کنندگی فرهاد نجفی است که در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، نیوشا ضیغمی، سوگل طهماسبی، کوشان بهرامی، رضا بادامچی، رها شیرازی و … حضور دارند.

نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی بر عهده فرهاد نجفی و حمید سلیمی بوده و آهنگسازی آن را حمید یراقچیان برعهده داشته است. فرهاد نجفی ساخت این فیلم را در سال ۸۸ به پایان رسانده که بعد از گذشت ۵ سال این فیلم سینمایی در سینماهای کشور اکران شده است.

فیلم سینمایی «سه نفر روی خط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی خسرو ملکان، داستان جوانی به نام غلام است که تصمیم می گیرد از یک خانه ویلایی سرقت کند، اما درون خانه خالی بوده و …

فتحعلی اویسی، مهران غفوریان، زیبا بروفه، بهنوش بختیاری، محمود بهرامی، مهدی عبادتی، علیرضا اویسی، شکراله حسنی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. این فیلم سینمایی در سال ۸۸ ساخته شده است.

فیلم سینمایی «دل بی قرار» به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی محمود فلاح داستان خواهر و برادری به نام معصومه و علی است که بر اثر وقوع این زلزله یکدیگر را گم می‌کنند و دست تقدیر برای آن‌ها وقایع ناخواسته‌ای را رقم می‌زند. این فیلم سینمایی به سرگروهی سینما «آزادی» در حال اکران است.

در این فیلم بازیگرانی چون سپیده پهلوان زاده، کوروش تهامی، نازنین فرهانی، فهاد جم و شهره قمر حضور دارند. همچنین ناصر چشم آذر ساخت موسیقی این فیلم را برعهده دارد.

«دل بی‌قرار» سال گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حضور داشت.

فیلم سینمایی «صبح خاکستر» به کارگردانی حسن ناظر و تهیه کنندگی رضا آشتیانی نیز داستان ۲ برادر از هم دور افتاده است که یکی در ایران و دیگری در انگلیس زندگی می کند. مهران فرمانده یکی از گروهان های ارتش ایران است و برادر او همراه همسر خارجی اش به ایران می آید. در راه بازگشت به انگلستان اتوبوس آنها مورد حمله قرار می گیرد و …

در این فیلم از بازیگران ایرانی و انگلیسی استفاده شده است. این فیلم در گروه سینمایی «عصر جدید» اکران شده است.

فیلم سینمایی «فیلادلفی» به کارگردانی اسماعیل رحیم زاده و مجتبی اسدی پور و به تهیه کنندگی عزت الله جامعی ندوشن داستان گروهی است که برای رساندن آذوقه و دارو از طریق تونل های زیرزمینی از مرز رفح مصر به مرز غزه اقدام می کنند و در مسیر اتفاق هایی برایشان می افتد.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون احمد نجفی، محمدرضا جامعی، هدا آهنگر، علی اوسیوند، فلور نظری، محمد عمرانی، فخرالدین صدیق شریف و چنگیز وثوقی حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.