جمعه، ۱۱ فروردین ۹۶ - ۱۲:۱۳
آجرهای لگو

یک شرکت تولید اسباب بازی برای نخستین بار در سال ۱۹۴۷ آجرهای لگو را وارد بازار کرد و از همان زمان تاکنون این…

یک شرکت تولید اسباب بازی برای نخستین بار در سال ۱۹۴۷ آجرهای لگو را وارد بازار کرد و از همان زمان تاکنون این محصول در میان کودکان و بزرگسالان طرفداران زیادی دارد . اما اکنون تصاویری را برای شما ارائه خواهیم کرد که استفاده از آجرهای لگو  را در زندگی روزمره نشان خواهند داد . در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید .

آجرهای لگو به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از آنها می توان طرح های زیادی را ایجاد کرد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد .حتی جالب است بدانید که یک معلم آمریکایی برای تفهیم بهتر مسائل ریاضی به دانش آموزان خود، از همین آجرهای لگو استفاده می کند . او به سادگی و با استفاده از آجرهای کوچک لگو موضوع کسرها و همچنین جمع و تفریق آنها را به دانش آموزان آموزش می دهد . ای روش بسیار خلاقانه و ساده اسن شما هم می توانید با الگو برداری از روش آموزشی او که در عکس انتهای این مطلب آورده شده چنین موضوعاتی را با اسباب بازی به کودکان آموزش دهید .

لگو نام تجاری نوعی اسباب‌ بازی است که توسط گروه لگو در شهر بیلوند دانمارک تولید می‌ شود. محصولات لگو شامل قطعات کوچک رنگارنگ اصطلاحا آجرهای لگو عموما کائوچویی یا پلاستیکی است که می‌ توان آنها را به یکدیگر متصل کرد و اجسام گوناگونی ساخت. این اجسام شامل مدل‌ های ساده مانند خانه و قطار و کشتی و یا مدل‌ های پیچیده‌ تر مانند ماشین‌ های شامل جعبه‌ دنده و موتور و سیستم‌ های پنوماتیک هستند. آجرهای لگو را می‌ توان بعد از اتصال به یکدیگر به آسانی از یکدیگر جدا نمود. همچنین بعضی از محصولات شرکت لگو با تم‌ هایی از قبیل بتمن، جنگ ستارگان و ایندیانا جونز به بازار ارائه شده‌ اند. آجرهای لگو فقط مخصوص کودکان طراحی نشده و افراد با هر سنی می‌ توانند مدل مورد نظر خود را بر اساس تعداد قطعات و نوع مدل انتخاب و از ساخت یک ماکت جذاب لذت ببرند.

مدل های ساده لگو معمولا قیمت چندانی ندارند اما مدل های پیچیده تری نیز وجود دارند که بسیار گران قیمت بوده و برخی از آنها حتی تا سه میلیون تومان نیز قیمت دارند .

باهم در میهن پست تصاویری از آجرهای لگو و استفاده از آنها در زندگی روزمره را تماشا می کنیم .

[highlight]منبع [/highlight]: boredpanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.