جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۷

 تيم ملي فوتبال ايران در دو روز گذشته شرايط مساعدي را در اردوي برزيل تجربه کرده و تاکنون بازتاب‌هاي حضور اين تيم در…

 تيم ملي فوتبال ايران در دو روز گذشته شرايط مساعدي را در اردوي برزيل تجربه کرده و تاکنون بازتاب‌هاي حضور اين تيم در برزيل مثبت بوده است.

* در نخستين روز حضور تيم ملي فوتبال ايران در برزيل جلسه توجيهي از سوي مسئولان فيفا برگزار شد که در اين جلسه مشخص شد کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني مي تواند از دو بازوبند سرمه‌اي و زرد با توجه به رنگ پيراهن تيم ملي در ديدارهاي خود استفاده کند.

* براساس اعلام فيفا تمامي تيم‌ها بايد پيش از آغاز مسابقات «سلام صلح» را انجام دهند که از تازه‌ترين قوانين فدراسيون بين‌المللي فوتبال محسوب مي‌شود.

* ادو گاسپار، سرمربي تيم کورينتيانس از زمان حضور تيم ملي ايران در برزيل همکاري لازم را با کارلوس کي‌روش انجام داده و در حال حاضر يک فيزيولوژيست و يک متخصص تغذيه از طرف باشگاه کورينتيانس با تيم ملي ايران همکاري مي‌کنند.

* تيم ملي فوتبال ايران از کشورمان همراه با خود آشپز هم به برزيل برده است تا در اين کشور مشکل غذا نداشته باشد. البته مرکز اسلامي سائوپائولو هم در زمينه ارائه غذاي حلال با تيم ملي ايران همکاري مي‌کند.

* همچنين سالن ملاقات کمپ يواخيم گراوا به نمازخانه تغيير کاربري داده تا اعضاي تيم ملي فوتبال بتوانند از آن استفاده کنند.

* با نظر کي‌روش برخي تمرينات براي بازيکنان ليگ داخلي ايران با بازيکنان لژيونر تفاوت دارد و تمرکز تمرينات براي لژيونرها افزايش توانايي جسماني و براي نفرات داخلي تمرينات تاکتيکي بيشتر همراه با افزايش توانايي جسماني است.

* هاشم بيک‌زاده به صورت جداگانه و اختصاصي تمرينات خود را برگزار مي‌کند.

*پليس برزيل در قالب يگان موتوري و گروه ويژه در تمامي ترددها تيم ملي ايران را همراهي کرده و نيروهاي ارتش هم در محل کمپ تيم ملي حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.