دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۳

جواد زرينچه درباره آخرين وضعيت استقلال گفت: خوشبختانه اوضاع خوب است و خيلي نسبت به ابتداي کار که ناقص بوديم، شرايط‌مان بهتر است….

جواد زرينچه درباره آخرين وضعيت استقلال گفت: خوشبختانه اوضاع خوب است و خيلي نسبت به ابتداي کار که ناقص بوديم، شرايط‌مان بهتر است. ما نفرات خوبي جذب کرده‌ايم و به نسبت گذشته منسجم‌تر کار مي‌کنيم. اگر ملي‌پوشان‌مان هم اضافه شوند، شکلي کامل‌تر به خود مي‌گيريم. درحال حاضر تمرينات تيم به صورت منظم و با برنامه انجام مي‌گيرد و خوشبختانه بازيکن آسيب ديده هم نداريم. اميدواريم که بتوانيم تا اردوي ترکيه کار را همين‌گونه ادامه دهيم و با تيمي کامل به ترکيه برويم.

به نقل از ايسنا، او درباره وضعيت ملي‌پوشان استقلال براي پيوستن به اين تيم، بيان کرد: آقاي نظري جويباري مذاکرات خوبي را با ملي‌پوشان از ديروز آغاز کرده است و اميدواريم که با توافقي که ميان آنها و ما صورت مي‌گيرد، بتوانيم ملي‌پوشان را در اين فصل هم در اختيار داشته باشيم.

مربي استقلال درباره اهداف تيمش در اردوي ترکيه گفت: مي‌خواهيم در ترکيه کارهاي تاکتيکي انجام دهيم و با شناخت بيشتري که از بازيکنان به دست مي‌آوريم، به لحاظ تاکتيکي تيم را شکل دهيم. در ترکيه تمرينات فشرده‌اي خواهيم داشت و عيار واقعي‌مان را آنجا نشان مي‌دهيم.

او با رد شايعاتي مبني بر حضور بغدادي در استقلال بيان کرد: من تا الان از حضور اين بازيکن در تيم چيزي نشنيده‌ام و تا جايي که من در جريان هستم اتفاقي رخ نداده است. فکر نمي‌کنم حضور او در استقلال صحت داشته باشد.

زرينچه در پايان در پاسخ به اين سوال که آيا حضور بختيار رحماني و ساير نام‌هايي که حوالي باشگاه استقلال شنيده مي‌شوند، صحت دارد، اظهار کرد: تا جايي که من اطلاع دارم قرار است يک دروازه بان برزيلي به ما اضافه شود و از طرفي ديگر هر بازيکني که احتمال مي‌رود که به استقلال بيايد، بايد خودش در اين‌باره تصميم بگيرد. ما تنها اميدوار هستيم هر بازيکني که به جمع ما اضافه مي‌شود مثل بازيکنان فعلي‌مان خوب باشد و علاقه‌مند به کمک کردن به تيم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *