پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۱۴

در این دیدار که در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر برگزار شد، فولاد تلاش کرد دقایق ابتدایی حریف قطری خود را تحت…

در این دیدار که در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر برگزار شد، فولاد تلاش کرد دقایق ابتدایی حریف قطری خود را تحت فشار قرار بدهد اما این السد بود که برای ضد حملات برنامه ویژه ای در نظر گرفته بود و در دقیقه 16 روی یکی از همین ضدحملات با شوت آرام نادر بلحاج از پشت محوطه جریمه به گل اول رسید. روی این گل سوشا مکانی بی تقصیر نبود.

در ادامه بازی و در حالی که فولادیها تلاش می کردند گل خورده را جبران کنند بازهم این السد بود که روی یک ضربه از راه دور دیگر و اشتباه سوشا مکانی به گل دوم رسید. روی این صحنه هم دروازه بان فولاد در مهار توپ مرتکب اشتباه شد و در حالی که می توانست توپ را بهتر دفع کند، باعث شد توپ پس از برخورد با دستش وارد دروازه شود. این گل در دقیقه 27 توسط خلفان ابراهیم به ثمر رسید.

در دقایق پایانی نیمه اول فولادیها تلاش کردند تا موقعیت هایی را روی دروازه حریف ایجاد کنند اما نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه السد ایجاد کنند. ضمن اینکه تماشاگران در دقایق پایانی باعث ایجاد حاشیه هایی شدند و با پرتاب اشیا مختلف به داخل زمین باعث شدند دقایقی بازی متوقف شود.

با شروع نیمه دوم این فولاد بود که برای جبران گل های خورده تلاش کرد اما السد همچنان همان تیم زهردار نیمه اول بود که ضدحملات را در دستور کار خود قرار داده بود. با این حال فولاد دست بردار نبود و برای رسیدن به گل تلاش می کرد.

در دقایق پایانی موتور فولادیها روشن شد و پریرا در دقیقه 77 از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کرد و در دقیقه 87 گل دوم را زد اما این برای صعود کافی نبود و السد به لطف گل زده در خانه حریف راهی مرحله بعد شد و فولاد که آخرین بازمانده فوتبال ایران بود از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. پیش از این استقلال، تراکتورسازی و سپاهان هم از دور مسابقات کنار رفته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.