جمعه، ۳۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۹

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی برابر آرژانتین، ساعت…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی برابر آرژانتین، ساعت 12:15 دقیقه ظهر پنجشنبه به وقت محلی آغاز شد که ملی پوشان طبق اعلام کادرفنی در زمین کوچک بازی تحت فشار را انجام دادند.

در این تمرین و پیش از حرکت تیم ملی به سمت کمپ کورنتینانس، کادر فنی به همراه کارلوس کی‌روش نشست فنی را برگزار و آخرین نکات و مواردی که بازیکنان در تمرینات و پیش از بازی با آرژانتین باید انجام بدهند، به آنها اعلام شد. همچنین فیلم هایی که کادر فنی برای بازیکنان در نظر گرفته بود نیز نشان داده شد.

بر پایه این گزارش، علی کفاشیان به همراه مهدی محمدنبی و سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان در تمرین تیم ملی فوتبال حضور داشتند.

طبق برنامه اعلام شده، تیم ملی فوتبال ایران برای انجام دومین دیدار خود در جام جهانی و مصاف با آرژانتین ساعت 16:50 دقیقه پنجشنبه 29 خردادماه راهی شهر بلوهوریزنته شد. همچنین عصر روز جمعه به وقت محلی، نیز نشست مطبوعاتی سرمربیان تیم ها و جلسه هماهنگی سرپرستان تیم های ملی ایران و آرژانتین برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.