سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۸

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر روابط عمومی این موسسه با اشاره به حضور پررنگ تبیان در نمایشگاه قرآن اظهار کرد: تا پایان بیست…

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر روابط عمومی این موسسه با اشاره به حضور پررنگ تبیان در نمایشگاه قرآن اظهار کرد: تا پایان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن هر شب مسابقه پیامکی در غرفه تبیان برگزار می شود و هر شب یک سوال قرآنی مطرح و علاقه مندان با ارسال گزینه صحیح به شماره پیامک 30008130400000 می توانند در مسابقه پیامکی تبیان شرکت کنند.

 محمدرضا سلطانی شیرازی ادامه داد: در نهایت ساعت 22 قرعه کشی از میان کاربرانی که پاسخ مناسب را ارائه کرده باشند، انجام خواهد شد.

وی افزود: پرسش ها از مقالات سایت تبیان طراحی شده است و بازدیدکنندگان با مراجعه به غرفه تبیان می توانند پاسخ مناسب را به پرسش طرح شده، ارائه کنند.

مدیر روابط عمومی تبیان تصریح کرد: از خدمات دیگر غرفه تبیان در نمایشگاه قرآن کریم می توان به ارائه رایگان نرم افزارهای تلفن همراه و تبلت، ارائه خدمات قرآنی به صورت آنلاین در شبکه اجتماعی تبیان، ارائه شبکه تخصصی قرآن تبیان، ختم قرآن و صلوات آنلاین و همچنین ارائه بسترهای وبلاگی موسسه اشاره کرد.

سلطانی شیرازی اظهار کرد: تبیان با هدف تعامل بیشتر با کاربران و بازدیدکنندگان در بخش رسانه های دیجیتال بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شرکت کرده است.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از 3 تیر ماه مصادف با 25 شعبان آغاز و تا 22 تیر ماه مصادف با 15 ماه مبارک رمضان در باغ موزه دفاع مقدس ادامه دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.