پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۱۲

به گزارش ایرنا از مرکز مدیریت راه های کشور ، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه های هوشمند تردد…

به گزارش ایرنا از مرکز مدیریت راه های کشور ، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه های هوشمند تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استتثنای سه محور مسدود و ممنوع ،مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

براین اساس سه محور شمشک به دیزین واقع در استان های تهران و البرز به دلیل بارش برف ،محور شهداد – نهبندان واقع در استان کرمان به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر 60 تا 73 و محور پونل به خلخال (از سه راهی پونل تا ورودی جاده زندانه) واقع در استان گیلان به دلیل بارش برف تا اطلاع بعدی مسدود است.

علاوه براین در چهار محور نیز محدودیت تردد وجود دارد.

در محور ایلام- حمیل واقع در استان ایلام حد فاصل کیلومتر یک تا سه در روز یکشنبه 21 اردیبهشت 93 از ساعت 13 تا 16 به دلیل اجرای عملیات انفجار مسدود و مسیر جایگزین جاده کنار گذر پروژه خواهد بود.

کمربندی شرقی شهر کرمانشاه واقع در استان کرمانشاه حد فاصل کیلومتر 12 تا 13 از 23 تا 31 اردیبهشت روزهای زوج از ساعت 11 تا 14 به دلیل ادامه عملیات زیرسازی راه آهن غرب مسدود و مسیرجایگزین ،کمربندی غربی (قدیمی) خواهد بود.

در محور قم -گرمسار و بالعکس،واقع در استان های تهران ،سمنان و قم به دلیل تمدید عملیات راهسازی تا 31 خرداد ،مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم- تهران ،برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم- تهران و در ادامه برای همه خودروها ،جاده امام رضا(ع) به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

سیام**9173**1581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.