چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۴

‌مدیرعامل پروژه “پارک آبی” کرمانشاه معتقد است، در صورت تامین اعتبار ساخت این مجموعه تفریحی و توریستی 24 ماهه به اتمام می رسد….

‌مدیرعامل پروژه “پارک آبی” کرمانشاه معتقد است، در صورت تامین اعتبار ساخت این مجموعه تفریحی و توریستی 24 ماهه به اتمام می رسد.

محمدرضا ناصری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، در خصوص آخرین وضعیت پروژه پارک آبی کرمانشاه، گفت: قرار شد تا سقف 30 تا 50 درصد پروژه را به تنهایی و با هزینه شخصی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی کار آغاز شده است، تصریح کرد: بعد از انجام 30 تا 50 درصد کار قرار است از طریق میراث فرهنگی تسهیلاتی از صندوق توسعه ملی دریافت کنیم.

وی کل اعتبار مورد نیاز برای ساخت پارک آبی کرمانشاه را حدود 35 میلیارد تومان دانست و افزود: رقمی که زمان کلنگ زنی برای پروژه پیش بینی کرده بودیم 17 میلیارد تومان بود که به دلیل بالا رفتن هزینه ها و تورم به 35 میلیارد تومان رسیده است.

به گفته ناصری کلنگ پارک آبی کرمانشاه هفته دولت سال 1389 زده شد، اما به دلیل مشکلات اعتباری و تسهیلاتی متوقف ماند.

وی یادآوری کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع و با زیربنای 32 هزار متر مربع احداث خواهد شد.

مدیرعامل پروژه پارک آبی کرمانشاه اظهار کرد: این مجموعه یک مجموعه تفریحی و توریستی با بخش های متنوع است که یک نیاز ضروری برای استان بود و از نظر گردشگری استانهای هم جوار را نیز پوشش می دهد.

ناصری خاطرنشان کرد: این پروژه از نظر بازدهی اقتصادی نیز بررسی شده است.

محل احداث پروژه پارک آبی کرمانشاه در بلوار تاق بستان واقع است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.