پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۶

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: امیرالمومنین(ع) در یکی از خطابه های خود فرمودند “نعمتی گواراتر…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: امیرالمومنین(ع) در یکی از خطابه های خود فرمودند “نعمتی گواراتر از امنیت نیست” و امروز پس از گذشت چند صده، ما بر این باوریم که همه باید برای امنیت جامعه تلاش کنند.

وی ادامه داد: با عنایت به شرایط اجتماعی، تنوع قومیتی و وضعیت جغرافیایی استان، برقراری امنیت یکی از اساسی ترین مقوله های مورد نظر در مدیریت شهرها و روستاها است.

چراغعلی اضافه کرد: از شهرداران و شوراهای استان درخواست می‌‌کنم تا در تمام مصوبات و برنامه های کاری خود ضمن توجه به مقوله امنیت و صیانت از آن در استان کوشا باشند و نسبت به افزایش ضریب نشاط اجتماعی در بین جوانان و خانوده‌ها برای بازگشت آرامش و برقرار آرامش اجتماعی تلاش کنند.

مدیرکل شهری و شورای استانداری گلستان خاطرنشان کرد: شهرداری و شوراها تلاش کنند به صیانت از امنیت استان بپردازند و به نقاط قوتی مانند هم زیستی مسالمت آمیز اقوام مختلف در گلستان توجه کنند  و از ایجاد هر شکافی که ممکن است  باعث اختلاف بین اقوام مختلف شود، پرهیز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.