جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۶

به گزارش خبرنگار ایرنا، فتاح محمدی روز جمعه در همایش پیاده روی بسیجیان و خانواده های کارکنان استانداری کهگیلویه و بویراحمد که به…

به گزارش خبرنگار ایرنا، فتاح محمدی روز جمعه در همایش پیاده روی بسیجیان و خانواده های کارکنان استانداری کهگیلویه و بویراحمد که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهربرگزار شد در تپه نورالشهدای یاسوج افزود: آزاد سازی خرمشهر یادآور رشادت و ایثارگری های غیورمردانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه و تا آخرین نفس در برابر دشمن ایستادگی کردند تا ایران اسلامی همچنان جاوید بماند.

وی به بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس پرداخت و اظهار کرد: هرچند در آن دوران رزمندگان اسلام متحمتل سختی ها و آسیب های فراوانی شدند اما به دلیل اینکه در راه خدا قدم برداشته بودند این سختی ها برای آنان لذت بخش بود.

محمدی به نقش و اهمیت ورزش در تقویت قوای روحی و جسمی افراد نیز اشاره کرد و افزود: ورزشهای مختلف در پیشگیری از ابتلای به انواع بیماری ها نقش مهمی دارند.

وی سلامتی را یکی از نعمت های الهی دانست و گفت: ورزشهای همگانی مانند پیاده روی به دلیل کم هزینه بودن باید در جامعه گسترش پیدا کنند.

در این همایش شرکت کنندگان مسیر سه کیلومتری پارک جنگلی یاسوج تا تپه نورالشهدای یاسوج را طی کردند و در پایان به قید قرعه جوایزی نیز به آنان اهدا شد.

671/7533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.