جمعه، ۲۰ تیر ۹۹ - ۰۱:۴۳
آسان ترین روش برای شستن میوه ها

در این مطلب از میهن پست آسان ترین روش برای شستن میوه ها را به شما آموزش خواهیم داد. این روش توسط یکی…

در این مطلب از میهن پست آسان ترین روش برای شستن میوه ها را به شما آموزش خواهیم داد. این روش توسط یکی از کاربران تیک تاک ارائه شده و بازخوردهای فراوانی داشته است.

شما میوه ها و سبزیجات تان را چطور می شویید؟ یکی از کاربران شبکه اجتماعی تیک تاک روش ابداعی خود برای شستن میوه ها و سبزیجات را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته که بسیاری از آن ها را متعجب کرده؛ این زن میوه ها و سبزیجاتش را با ماشین ظرفشویی می شوید!

گرچه اغلب ما برای شستن میوه ها و سبزیجات مان بعد از خیساندن آن ها در مواد ضدعفونی کننده، یک به یک شان را با آب شیر شستشو می دهیم، اما این زن همه ی آن ها را یکباره در ماشین ظرفشویی قرار می دهد.

این کاربر تیک تاک در ویدئوی خود توضیح می دهد که به جای آنکه وقتش را با شستن میوه ها و سبزیجات هدر دهد، آن ها را با دور تند ماشین ظرفشویی شستشو می دهد.

آسان ترین روش برای شستن میوه ها

آسان ترین روش برای شستن میوه ها

در این ویدئو او در طبقه ی بالای ماشین ظرفشویی میوه هایی مثل سیب، کیوی، انگور و آووکادو را قرار می دهد و از طبقه ی پایین ماشین برای قرار دادن تمشک ها، گوجه فرنگی ها و بلوبری ها – که هر کدام در یک ظرف پلاستیکی جداگانه قرار دارند – و همینطور آناناس، طالبی و چند قلم دیگر استفاده می کند.

بعد از آن او حدود یک پیمانه سرکه سفید مقطر در محفظه ی شوینده ی ماشین ظرفشویی می ریزد، سپس شستشوی ملایم را انتخاب می کند و کلید شروع شستشو را می زند.

ظرف مدت بسیار کوتاهی چرخه ی شستشو به پایان می رسد و همه ی میوه ها و سبزیجات شسته شده آماده اند.

البته این روش در مورد بعضی از این میوه ها و سبزیجات بی فایده است چون در هر صورت با پوست خورده نمی شوند.

این ویدئو از زمان به اشتراک گذاری اش نزدیک به ۸ هزار بار مورد پسند قرار گرفته و نظرات زیادی دریافت کرده است.

یکی از کاربران نوشته: «ممنون بابت این ترفند! این خیلی راحت تر از شستن با دست است!»

کاربر دیگری هم گفته: «چه ایده ی عالی ای!»

[highlight]منبع: mirror[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.