چهارشنبه، ۲۶ مهر ۹۶ - ۰۹:۲۱
آستین هوشمند SOLIDshot

آستین هوشمند SOLIDshot با ارائه بازخورد فوری و شخصی در مورد هر پرتاب بسکتبال، در واقع یک مربی را روی بازوی هر کاربر…

آستین هوشمند SOLIDshot با ارائه بازخورد فوری و شخصی در مورد هر پرتاب بسکتبال، در واقع یک مربی را روی بازوی هر کاربر فراهم می‌کند. این آستین هوشمند از سه گروه حسگر تشکیل شده که هر کدام دارای یک پردازشگر ARM، گردش‌نما، شتاب‌سنج و چند لامپ ال‌.ای‌.دی هستند. این حسگرها بر روی آستین نصب شده‌اند تا حرکات بازو، ساعد و مچ دست کاربر را در زمان هر پرتاب توپ اندازه‌گیری کند. هر حسگر نیز بخش متفاوتی از حرکت پرتاب را پیگیری می‌کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

حسگرهای آستین هوشمند SOLIDshot به یک واحد مرکزی متصل هستند که دارای باتری است و داده‌ها را توسط بلوتوث به اپلیکیشنی در تلفن‌همراه ارسال می‌کند. آستین هوشمند SOLIDshot از ال‌.ای‌.دی و بلندگو برای اطلاع‌رسانی در مورد درست یا غلط بودن حرکت استفاده می‌کند تا نیازی به بررسی تلفن همراه پس از هر ضربه به منظور آگاه شدن از کیفیت آن نباشد.

این فناوری مشابه مفهوم توپ بسکتبال هوشمند ویلسون X است، اما از لحاظ نظری به دلیل برخورداری از چندین حسگر، ارتباط شخصی‌تری با پرتاب‌ها دارد. قیمت این آستین هوشمند ۴۹۹ دلار اعلام شده و نخستین مجموعه آن در آمریکا به فروش رفته است. مجموعه بعدی این فناوری پوشیدنی برای زمستان برنامه‌ریزی شده است.

با هم در میهن پست تصاویری از آستین هوشمند SOLIDshot تحلیل کننده ای برای حرکات بسکتبالیست را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]    solidshot

2 دیدگاه برای “آستین هوشمند SOLIDshot تحلیل کننده ای برای حرکات بسکتبالیست !”

  1. الياس گفت:

    جالب بود

  2. حسين گفت:

    من که نفهمیدم چی شد 😑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.