جمعه، ۰۴ اردیبهشت ۹۴ - ۰۶:۰۵

به گزارش میهن پست – در حوزه نقاشی و از زمانی که انسان توانسته است آثاری را از خود به شیوه ترسیمی بر…

به گزارش میهن پست – در حوزه نقاشی و از زمانی که انسان توانسته است آثاری را از خود به شیوه ترسیمی بر دهانه غارها و یا بر روی پوست حیوانات بر جای بگذارد همواره ردی از خلاقیت در آن دیده می شود. بنابراین بیشتر مردم، نمای آسمان بین ساختمان‌های بلند را همچون راه خروج و تنفسی از فضای شهری جستجو می‌کنند ، اما برای هنرمند نقاش توماس لامادیو « ملقب به روتز» این فضاها چون بوم‌هایی برای اجرای نقاشی های ساده و خلاقانه اش بسیار شگفت انگیز است.آثار تصویرسازی توماس لامادیو هنرمند فرانسوی که «SkyArt» نام دارند، ممکن است بسیاری را دچار وهم از فضای بسته کند و به مخاطب این حس را بدهد که در فضای بسته محصور شده، اما در عین حال این آثار، حس بازیگوشی خاصی را هم منتقل می‌کنند.

او ابتدا کار خود را با کشیدن یک شخصیت کارتونی ریشو در فضایی بسته بین ساختمان‌ها آغاز کرد، اما سپس به فضای آسمان به گونه‌ای انتزاعی تر فکر کرد.

او اخیرا از فضا و تم کارتونی فاصله گرفته و در حال تجربه کردن و کشیدن نقاشی با خط و سایه است. لامادیو که عضو گروهی از هنرمندان به نام ACA است، از سال 2012 در چندین و چند پروژه اشتراکی شرکت داشته و صفحه او در فیس بوک که در آن کارهایش را در آن پست می‌کند، روز به روز بیشتر توجه مردم بیشتری را به خود جلب می‌کند.

او می‌گوید: “مرد ریش‌دار در آثار من نماد خود آسمان است، خود مرد بزرگی که در آسمان‌ها ساکن است.”

با این که جزییات بعضی از کارهای او بسیار زیاد است، او همچنان ترجیح می‌دهد که از ابزار ساده پینت مایکروسافت ویندوز برای اجرای نقاشی‌هایش استفاده کند. او می‌گوید: “استفاده از سبک و تکنیک قدیمی باحال است!”

نقاشی خلاقانه

نقاشی خلاقانه

 

lamadieu-6

 

نقاشی خلاقانه با تکنیک عکاسی

نقاشی خلاقانه با تکنیک عکاسی

lamadieu-2

نقاشی بر روی آسمان

نقاشی بر روی آسمان

lamadieu-1

189186-footofan_com

189185-footofan_com

189184-footofan_com

189183-footofan_com

189182-footofan_com

189181-footofan_com

189180-footofan_com

189179-footofan_com

189178-footofan_com

189177-footofan_com

189176-footofan_com

324

lamadieu-7

منبع : thisiscolossal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *