آسمان شب نیوزلند
آسمان شب نیوزلند

آسمان شب نیوزلند از دریچه دوربین دو عکاس جوان + عکس

تا به حال تصاویر زیادی از آسمان شب نیوزلند را در میهن پست برای شما کاربران همیشه همراه به نمایش گذاشته ایم اما تصاویری را که در ادامه خواهید دید نتیجه تلاش دو عکاس نجومی اهل نیوزیلند به نام های جیک و جو است که در زمستان سال گذشته به مکان های بسیار زیبای کشورشان سفر کرده و این عکس های بی نظیری به ثبت رسانده اند. در ادامه با ما همراه شوید.

جک و جو دو عکاس نجومی یا همان  astrophotographer  هستند . آنها در منطقه کویینزتاون واقع در اوتاگو نیوزلند زندگی می کنند . این گروه کوچک شب های زمستان گذشته را برای عکاسی در زیر آسمان بهترین مکان های نیوزلند گذرانده اند .

جک و جو در مورد شوق عکاسی از آسمان شب نیزلند این چنین توضیح می دهند :

ما هر دو دیوانه عکاسی از آسمان در هنگام شب هستیم . در این زمستان اغلب تا هنگام طلوع خورشید و در سرمای زیر صفر بیرون از خانه بوده ایم تا بتوانید از آسمان صاف و ستارگان تصاویر مناسبی بگیریم. در این ماجراجویی که می توانید تصاویرش را در پایین همین مطلب مشاهده کنید ما موفق به عکاسی از شهاب سنگ ها ، ستاره های دنباله دار ، شفق قطبی جنوبی و حتی کهکشان راه شیری شده ایم! و این برای ما یک تجربه خارق العاده بود.

البته باید گفت که دوربین مورد استفاده این دو عکاس برای ثبت تصاویر آسمان شب نیوزلند بسیار حرفه ای بوده و دارای حالت های خاصی برای عکاسی در شب از آسمان است . پس اگر شما بعد از عکاسی از آسمان موفق به ثبت تصاویر این چنینی نشده اید باید به این نکته توجه داشته باشید که نوع دوربین و تکنیک عکاسی در تهیه عکس های اینچنینی بسیار مهم است .

این دو عکاس جوان یعنی جک و جو دائما در حال تلاش برای پیدا کردن مکان های جدید و برنامه ریزی برای ماجراجویی های بعدی هستند.

منبع pichome

11 دیدگاه

 1. جزو قشنگترین عکسهایی بود ک تا امروز دیدم

 2. ادم پی به قدرت خدا میبره بیشتر

 3. کاش میشد برم از نزدیک ببینم

 4. کشور فوقالعاده ای نیوزلند

 5. چه زندگی جالبی دارن این دو عکاس
  دنبال اون چیزین که دوسش دارن

 6. باهر دوربینی نمیشه همچین عکسایی انداخت

 7. این عکسا طبیعی هستن 😳

 8. چطوری میشه که انقد رنگ تو اسمان شب هست؟

 9. عااااالیه ان

 10. تو هر کاری باید علاقه داشت
  این موفقیت فقط دلیلش علاقه زیاده

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*