شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال شیلی در دومین دیدار از گروه B رقابتهای جام جهانی بامداد امروز شنبه با نتیجه 3…

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال شیلی در دومین دیدار از گروه B رقابتهای جام جهانی بامداد امروز شنبه با نتیجه 3 بر یک استرالیا را از پیش رو برداشت. در این دیدار ابتدا الکسیس سانچز مهاجم باشگاه بارسلونا در دقیقه 12 شیلی را یک بر صفر پیش انداخت. تنها دو دقیقه بعد خورخه والدیویا هافبک 30 ساله شیلی اختلاف را برای این تیم به دو گل رساند.

در دقیقه 35 بازی تیم کیهیل ستاره کهنه کار استرالیا نتیجه را 2 بر یک کرد تا نیمه نخست با پیروزی شیلی به پایان برسد. در نیمه دوم تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه یکدیگر سودی نداشت تا اینکه در دقایق تلف شده بازی “ژان بیسجور” برای سومین بار دروازه استرالیا را باز کرد تا خیال شیلی از 3 امتیاز این بازی راحت شود. شیلی با کسب این پیروزی 3 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر پشت سر هلند در جایگاه دوم این گروه قرار گرفت.

در دیگر بازی این گروه پیش از این هلند با نتیجه عجیب 5 بر یک اسپانیا را از پیش رو برداشته بود. استرالیا یکی از چهار نماینده قاره آسیا در بیستمین دوره مسابقات جام جهانی است که به عنوان اولین نماینده قاره کهن جام را با شکست آغاز کرد. ایران، ژاپن و کره جنوبی دیگر نمایندگان آسیا در این مسابقات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.