چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۹۳ - ۱۱:۴۹

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از اجرای طرح نظارت بر کارخانجات شالیکوبی با شرکت بازرسین صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با حضور…

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از اجرای طرح نظارت بر کارخانجات شالیکوبی با شرکت بازرسین صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با حضور نماینده تعزیرات حکومتی در سطح استان خبر داد.

رضا قشلاقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، اظهار کرد: با شروع فصل برداشت برنج و به منظور حمایت از حقوق مصرف کننده و با توجه به نرخهای تعیین شده از سوی دستگاه‌های متولی، طرح نظارت بر عملکرد تبدیل شلتوک به برنج در سطح استان با همکاری دستگاههای ذیربط در حال اجراست.

وی افزود: در همین راستا در بازرسی‌های انجام شده از سوی بازرسین صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با حضور نماینده تعزیرات حکومتی شهرستان انزلی تعداد 2 واحد متخلف شناسایی و مراتب جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده توزین شلتوک در زمان تحویل در درب کارخانه و نصب نرخ نامه خدمات در محل کارخانه اجباری بوده و نرخ تعیین شده از سوی مراجع ذیصلاح بابت خشک کردن و تبدیل هر کیلو شلتوک به برنج 1900 ریال است که تخلف از آن پیگرد قانونی دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *