یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر،‌ مسابقات والیبال کارکنان نیروی انتظامی کشور پيش از ظهر يكشنبه با حضور  387 نفر از کارکنان نیروی انتظامی سراسر…

به گزارش خبرنگار مهر،‌ مسابقات والیبال کارکنان نیروی انتظامی کشور پيش از ظهر يكشنبه با حضور  387 نفر از کارکنان نیروی انتظامی سراسر کشور در قالب 32 تیم آغاز بكار كرد.

این مسابقات در سالنهای شش هزار نفری غدیر، سه هزار نفری شهیدان آهندوست، سالن شهید رجایی آموزش و پرورش و سالن شهید مالکی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می شود.

بازی افتتاحیه این مسابقات هم اكنون بین تیمهای آماد و پشتیبانی ناجا و تیم فرماندهی انتظامی استان البرز در حال برگزاری است.

مسابقات والیبال کارکنان نیروی انتظامی کشور به مدت پنج روز در ارومیه مهد واليبال ايران و آسيا برگزار مي شود.

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی آذربایجان غربی در آيين افتتاحيه اين مسابقات ضمن تاكيد بر اهمیت ورزش در بین کارکنان نیروی انتظامی،‌ گفت:‌ گرایش ماموران نیروی انتظامي به ورزش برای تندرستی و حفظ سلامتی سبب شده همیشه در مرز آمادگی و دفاع بی‌چون و چرا از مرزهای جمهوری اسلامی ایران باشند.

محمد رفيع نيا خواستار برداشتن گامهاي موثر در نهادینه‌کردن ورزش، تعمیم و گسترش فرهنگ ورزش در نیروی انتظامی شد و اعلام كرد:‌ انضباط، تربیت معنوی و حفظ آمادگی جسمانی در کنار توجه به آموزش‌های مستمر بسیار ضروری بوده بطوريكه نظم و انضباط شاکله اصلی نیروهای مسلح محسوب مي شود.

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی آذربایجان غربی نيز در اين آيين گفت: این دوره مسابقات را حرکتی فرهنگی ورزشی عنوان کرد و افزود: ورزشکاران نیروهای مسلح به‌ عنوان طلایه‌داران هشت سال دفاع مقدس می‌توانند در کنار ورزش از فیوضات معنوی نیز بهره‌مند شوند.

علی ابراهیمی با بیان اینکه اقتدار نیروی انتظامی آمادگی در تمام زمینه‌ها از جمله ورزش است، تاكيد كرد: برای نهادینه‌‌سازی ورزش، تعمیم و گسترش فرهنگ ورزش در نیروی انتظامی گام‌های موثری برداشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *