پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۲

 این سایت که جمعی از جوانان دانشجو و طلبه، و از دغدغه‌مندان و دوستداران نظام جمهوری اسلامی، با عقبه کاری 8 سال فعالیت…

 
این سایت که جمعی از جوانان دانشجو و طلبه، و از دغدغه‌مندان و دوستداران نظام جمهوری اسلامی، با عقبه کاری 8 سال فعالیت در فضای مجازی با محوریت وبلاگ تروریست حقیقی آن را بروز رسانی می‌کنند در تاریخ 8 شهریور ماه امسال به طور رسمی رونمایی خواهد شد. 

این مرکز قرار است با رصد، بازنمایی تاریخی و آینده پ‍ژوهی و استفاده از پتانسیل‌های انسانی خود و بدون وابستگی به نهاد و یا سازمانی، به طور تخصصی و جامع، به موضوع تروریسم و حقوق بشر در جهان بپردازد؛ موضوعی که امروز، تمام ملت‌ها از آن رنج می برند. از جمله سیاست‌های این سایت به قرار زیر است:

1. شناساندن و معرفی ماهیت استکبار و حزب طاغوت از طریق افشاگری و بازنمایی تاریخ درباره حوادث تروریستی و تعیین مفاسد حرث و نسل با عنوان انواع تروریسم و عامل حقیقی و تروریست حقیقی این ماجرا یعنی حزب طاغوت یا مستکبرین عالم.

2. شناسایی آزادمردان تاریخ و فعالین حقوق‌بشر که در نظام استکبار به نفع منافع بشری با دیدگاه الهی دست به افشاگری انجام می‌دهند چه از طریق مقاله و پ‍وهش یا مستند و رسانه.

3. شناسایی جبهه حزب‌الله جهانی که سعی در ترویج افکار وحدت طلبانه ادیان و ضدیت با جبهه مستکبرین عالم را در سرلوحه اهداف خود دارند.

4. آینده پژوهی و تحلیل نظام مند درباره خط سیر جریان‌های دست نشانده عالم استکبار جهت خرابی حرث و نسل.

5. آگاه سازی نسل ناآگاه مستضعف جهان از حربه‌های جبهه استکبار و کم رنگ کردن اشتیاق آنان به سمت دنیای غرب و آگاه شدن از اینکه خود قربانیان نظام مستکبر غربی هستند.

6. بکارگیری دیپلماسی فعال مردمی در فضای مجازی در مقابله با فرافکنی بنگاه‌های دیپلماسی غربی.

7. پیگیری، هدایت و جهت‌دهی جنبش‌های عدالت خواه در سراسر جهان در حمایت از قربانیان تروریسم و رساندن صدای قربانیان تروریسم به مردم آزادی خواه جهان.

8. ایجاد جبهه قربانیان تروریسم و معرفی ایران به عنوان بزرگترین قربانی تروریسم.

9. تشکیل تریبون مردمی بین المللی در مقابل تریبون امپریالیسم و تروریسم دولتی.

10. ناامن سازی فکری جریانات تروریستی و مقابله با ترویج افکار آنان.

11. شناسایی فعالان عرصه حقوق بشر همسو و غیر همسو.

14. بازخوانی پرونده‌های بین المللی گروهک‌های تروریستی و مطالبه‌گری از مجامع بین‌المللی.

15. به وجود آوردن یک پاپلود مرکزی در فضای مجازی برای دفاع از قربانیان تروریسم و مبارزه با تروریست. 
 
مرکز رصد تروریست حقیقی در تلاش است تا از تمام فعالیت های فرهنگی، تحقیقاتی و هنری جوانان کشور، جهت نیل به اهداف مطرح شده در شیوه نامه موسسه و مطابق با قوانین اساس نامه آن استقبال نماید. 

به نظر می‌رسد که با تجمیع، تمرکز، وحدت و همکاری بیشتر بین جوانان حزب الهی و دغدغه‌مند و هم‌افزایی مستمر موسسات و کانون‌های مردم نهاد در سطح کشور و نیز حمایت مسئولین بتوان برای کنترل و مبارزه با فشارهای حقوق بشری غرب که البته امروز به صورت جنگی تمام عیار با چاشنی نرم درآمده است،‌ برآمد. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.