جمعه، ۰۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از عصر امروز جمعه با حضور سرمربی تیم اصفهانی در ورزشگاه ملت اصفهان آغاز…

به گزارش خبرنگار مهر، تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از عصر امروز جمعه با حضور سرمربی تیم اصفهانی در ورزشگاه ملت اصفهان آغاز شد.

در این تمرینات که تعدادی از بازیکنان جوان تیم‌های پایه ذوب‌آهن اصفهان حضور داشتند، این بازیکنان جوان زیر نظر سرمربی باشگاه اصفهانی به تمرین پرداختند.

قرار است با نظر گل‌محمدی، بازیکنان جوان ذوب‌آهن به این تیم اصفهانی اضافه شده و در صورت تایید فنی، با ذوب‌آهن قرارداد امضا کنند.

تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در دو نوبت مقدماتی و تمرینات اصلی برای آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

قرار است بازیکنان تیم بعد از  6 روز تمرین، استراحت کرده و بار دیگر از 18 خرداد، تمرینات خود را این بار با حضور بازیکنان اصلی برگزار کنند.

تیم اصفهانی بعد از آغاز تمرینات اصلی، برخی اردوهای داخلی و خارجی را نیز برگزار کرده و بر میزان آمادگی خود می‌افزاید.

ذوب‌آهن تا کنون برای فصل آینده با محمدباقر صادقی دروازه‌بان فصل گذشته سایپا و حجت حق وردی ملی پوش امید ایران قرارداد امضا کرده و مجتبی حسینی و حسن استکی به عنوان دستیاران گل‌محمدی در این تیم حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *