یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۰

محمد یاوری تهیه‌کننده «آغاز زنگ آخر» در این باره به خبرنگار مهر گفت: این فیلم تلویزیونی روز جمعه 13 تیر 93 به کارگردانی…

محمد یاوری تهیه‌کننده «آغاز زنگ آخر» در این باره به خبرنگار مهر گفت: این فیلم تلویزیونی روز جمعه 13 تیر 93 به کارگردانی رضا بهشتی و در لوکیشنی واقع در میدان سپاه تهران کلید خورد.

وی افزود: مجید جعفری در نقش استاد میلانی، پویا امینی در نقش اتابک، امین ایمانی در نقش فرهاد، افسانه صالحی، درسا بختیار در نقش آیدا و کاظم هژیرآزاد در نقش سرهنگ ساواک از بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند که محبوبه برهانی و حسین تراب‌نژاد نویسندگی آن را انجام داده‌اند.

تهیه کننده «آغاز زنگ آخر» ادامه داد: روز گذشته و در دومین روز تصویربرداری، جعفری، ایمانی و بختیار در لوکیشن میدان سپاه مقابل دوربین رفتند و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده 25 روز تصویربرداری کار زمان خواهد برد.

یاوری یادآور شد: این فیلم اهداف انقلابیون و کم و کاستی‌های رژیم در اجرای حکومتی عادلانه و موازین حقوق بشر بین الملل و همچنین روند شکل‌گیری انقلاب را در قالب داستان دختری به نام آیدا به تصویر می‌کشد.

وی در پایان اعلام کرد سایر لوکیشن‌های این تله فیلم در میدان سپاه، فرمانیه، شرق تهران، باغ رستم و کرج خواهد بود.

عوامل اصلی این تله‌فیلم عبارتند از تهیه کننده و مجری طرح: محمد یاوری، نویسنده: محبوبه برهانی، حسین تراب نژاد، کارگردان: رضا بهشتی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: بهرام ملکی علوی، دستیار دوم: سجاد امیر یزدانی، منشی صحنه: بهشته ناصری، تصویربردار: حمید رضا رحیم زاده، صدابردار و صداگذار: مجید هاشمی پور، طراح صحنه و لباس: غفار رضایی، طراح گریم: امید گل‌زاده، تدوین: امیر ادیب پرور، عکاس: لیلا مرجب، جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان، خدمات: امین عنقابی، تدارکات: حسین آشتیانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.