شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۸

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون توانبخشي اداره كل بهزيستي خراسان شمالي در مراسم آغاز طرح پايش كشوري مدت زمان اين طرح را از…

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون توانبخشي اداره كل بهزيستي خراسان شمالي در مراسم آغاز طرح پايش كشوري مدت زمان اين طرح را از امروز به مدت يك هفته در كليه مراكز سطح استان اعلام كرد.

وي افزود: اين طرح كه به صورت همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود گفت: مراكز غيردولتي توانبخشي روزانه و كارگاه هاي حرفه آموزي مورد پايش قرار مي گيرند.

محمد قزي اضافه كرد: هدف از اين طرح ميزان تحقق اهداف سازمان بهزيستي در تاسيس اين گونه مراكز و ارزيابي عملكرد مراكز است.

وي تعداد مراكز مشمول اين طرح در خراسان شمالي را 15 مركز عنوان كرد.

برپايي نمايشگاه نقاشي معمارانه در بجنورد

رئيس انجمن هنرهاي تجسمي بجنورد از برپايي نمايشگاه نقاشي تحت عنوان معمارانه در اين شهرستان خبر داد.

عباس ناصری گفت: اين نمايشگاه از تاريخ بيست و چهارم لغايت بيست و نهم خردادماه سال جاري در محل مجتمع فرهنگي و هنري نگارستان بجنورد جهت بازديد عموم داير است.

250 كيلومتر از راههاي روستايي مانه و سملقان تيغ زني شدند

رئيس اداره راه و شهرسازي مانه و سملقان از تسطيح و تيغ زني 250 كيلومتر راه روستايي اين شهرستان طي سال جاري خبر داد.

جعفر جعفري با بيان اينكه تسطيح  و تيغ زني راه هاي روستايي مانه و سملقان از ارديبهشت ماه سال جاري آغاز شده افزود: اين اقدام توسط سه اكيپ راهداري شهرستان در سه بخش مركزي، مانه و سملقان در حال انجام است که امیدواریم تا پایان خرداد ماه امسال به پایان برسد.

وي لكه گيري آسفالت راه هاي روستايي مانه و سملقان، اصلاح شيب شيرباني و ريزش برداري و … را از ديگر اقدامات اداره راه و شهرسازي مانه و سملقان طي سال جاري عنوان كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.