سه شنبه، ۱۵ مهر ۹۳ - ۰۳:۱۳

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه توسعه‌ی گازرسانی در استان اولویت اصلی شرکت گاز است، گفت: در ماه‎های مرداد و شهریور…

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه توسعه‌ی گازرسانی در استان اولویت اصلی شرکت گاز است، گفت: در ماه‎های مرداد و شهریور طرح گازرسانی به 25 روستای استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان،«حشمت‎الله شمس خرم‎آبادی» در جمع خبرنگاران، افزود: گازرسانی به این تعداد روستا مستلزم اجرای 80 کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع پلی‌اتیلن و 10 کیلومتر خط تغذیه‌ی فلزی است.

وی ادامه داد: هزینه‌ی پیش‎بینی شده برای اجرای طرح گازرسانی به این تعداد روستا، 80 میلیارد ریال بود و بیش از 2000 خانوار در این روستاها سکونت دارند.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت: هم‌اکنون گازرسانی به 198 روستای استان در حال اجراست و 120 روستای دیگر استان نیز در مراحل طراحی و مطالعاتی است.

شمس خاطرنشان کرد: پارسال، شرکت گاز استان کوشید و توانست خدمات ارزنده‎ای در توسعه‌ی گازرسانی به روستاهای استان انجام دهد.

وی با اشاره به بحث وضعیت اعتبارات شرکت گاز استان تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع باید با برنامه‎ریزی صحیح و دقت در صرف این منابع حداکثر بهره‎برداری را از این منابع داشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.