سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۸

به گزارش ایرنا از جمعیت هلال احمر، «سیداحمد موسوی» در جمع مدیران جمعیت هلال احمر استان تهران با تاکید بر اینکه طرح تحول…

به گزارش ایرنا از جمعیت هلال احمر، «سیداحمد موسوی» در جمع مدیران جمعیت هلال احمر استان تهران با تاکید بر اینکه طرح تحول جمعیت هلال احمر، برنامه ای چهار ساله و منظم است، افزود: با اجرای این برنامه، جمعیتی به مراتب یکپارچه تر، هماهنگ، هوشمند، سامانه مند، دانایی محور، ارزش محور و پاسخگوتر خواهیم داشت.

** آموزش، گام نخست تحول در جمعیت هلال احمر

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه آموزش گام نخست مرحله عملیاتی طرح تحول در جمعیت هلال احمر است، افزود: مدیریت واکنشی از آسیب های مدیریت های توسعه ای است، بر این اساس باید برای تحول در جمعیت هلال احمر آسیب شناسی صحیحی داشته باشیم و در این زمینه تمرکز زدایی از اصول مهم تحول است.

** شروع اجرای عملیاتی طرح تحول در استانها از تیر ماه

موسوی با تاکید بر اینکه استانها از تیر ماه درگیر اجرای طرح تحول جمعیت خواهند شد، تاکید کرد: در این زمینه ستاد تحول راهبردی جمعیت هلال احمر هم باید به ستادی برنامه ریز و فکری تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون دو سوم نیروها در ستاد و یک سوم در صف مشغول خدمت هستند، تصریح کرد، بر این اساس تصمیم داریم تا یک سوم نیروها را در ستاد نگهداشته و دو سوم را در صف آماده خدمت کنیم، با این اقدام ستاد را تبدیل به ستادی راهبردی کرده و استانها را به ستاد تاکتیکی تبدیل خواهیم کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: البته با برنامه ای که تنظیم کرده ایم، بدون ایجاد هیچ دغدغه ای برای کارمندان به اهداف اساسی خود خواهیم رسید زیرا ستاد را فرمولیزه کرده و ورودی ها و خروجی ها کاملا مشخص خواهد بود و لذا افراد با علاقه بسیار به سمت حوزه های عملیاتی خواهند رفت.

** ایستاده ایم تا تحول در جمعیت به سرانجام برسد

دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه ایستاده ایم تا برنامه تحول در جمعیت به سرانجام برسد، گفت: بر این اساس با اجرای طرح تحول در جمعیت هر اندازه که جلوتر برویم، نیروهای صف ما مقدم تر، پاسخگوتر و توانمندتر خواهند شد.

** توسعه هلال احمر استان تهران مورد نظر جمعیت است

وی با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی هلال احمر استان تهران مورد نظر جمعیت است، افزود: هلال احمر این استان اکنون در حداقل جایگاه خود هم قرار ندارد و لذا باید تحولی همه جانبه را در این استان شاهد باشیم و ستاد هم از این مهم پشتیبانی خواهد کرد.

موسوی تاکید کرد: نکته قابل اهمیت، توجه به مراکز پاسخگویی و عملیاتی جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف است و با اجرای برنامه تحول در جمعیت هلال احمر باید راه را برای تحقق اهداف باز کنیم.

اجتمام ** 3377 ** 1071

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.