دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۳

به گزارش خبرنگار مهر سردار عبدالرضا آقاخانی در برنامه تلویزیونی خبر اصفهان و 20:30 با تشریح آخرین جزئیات ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، بیان…

به گزارش خبرنگار مهر سردار عبدالرضا آقاخانی در برنامه تلویزیونی خبر اصفهان و 20:30 با تشریح آخرین جزئیات ماجرای اسیدپاشی در اصفهان، بیان کرد: از ابتدای سال تا کنون چهار مورد اسیدپاشی در اصفهان رخ داده است که دو مورد اول بخاطر اینکه عدم پیگیری در سیستم نیروی انتظامی و قضایی داشته، انعکاس خاصی نداشته است.

وی ادامه داد: مورد آخر اسیدپاشی منجر به آسیب دیدن یک خانم شده و این موجب ایجاد حساسیت در بین مردم شد ولی یافته‌های پلیس نشان می‌دهد که فرد (اسیدپاش) احتمالاً از یک شخصیت ضداجتماعی رنج می‌برد و با انگیزه مشخص و در یک فرصت مناسب با پاشیدن اسید، متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: متأسفانه پیرامون این حادثه شایعات گوناگونی از سوی افراد غیرمسئول و برخی شبکه‌های اجتماعی مطرح شده که هیچ کدام صحت ندارد.

آقاخانی عنوان کرد: این موضوع که گفته می شود به کسانی که  اسید پاشیده می شود افراد بدحجاب هستند و یا در سن خاصی هستند درست نیست.

یکی از زنانی که بستری شد خانمی افغانی بود

فریدون عابدینی رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان نیز در پی انتشار این اخبار گفت: چهار مورد اسیدپاشی داشتیم که دو مورد آن منجر به بستری شد و دو مورد بسیار جزئی بودند و نیاز به بستری شدن نداشتند.

وی اضافه کرد: بحث آسیب به چشم در اثر اسیدپاشی به این زنان  نیز صحت ندارد.

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان در پایان متذکر شد: دو نفر از افرادی که بستری شدند، اهل اصفهان هستند، اما دو مورد دیگر که سرپایی درمان شدند، یک خانم افغانی و یک نفر دیگر هم از اصفهان بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.