شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۷

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال آلمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام جهانی در ورزشگاه ماراکانا موفق شد با یک گل…

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال آلمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام جهانی در ورزشگاه ماراکانا موفق شد با یک گل از سد فرانسه بگذرد.

تیم فوتبال آلمان بازی را با برتری نسبی مقابل فرانسه آغاز کرد و در دقیقه 13 موفق شد به گل دست پیدا کند. “مت هوملس”، مدافع دورتموند، در مصاف هوایی با “رافائل واران” موفق تر عمل کرد و دروازه “هوگو لوریس” را با ضربه سر گشود.

در دقیقه 33 “متیو والبوئنا” ضربه ای را روانه دروازه “مانوئل نویر” کرد که توپ بازگشت داده شد و توپ برگشتی را “کریم بنزما” به خارج زد. بنزما در دقیقه پایانی نیمه نخست هم توپی را به سوی دروازه نویر شوت کرد که خطری را متوجه دروازه آلمان نکرد.

در دقیقه 60 مدافع پیش تاخته فرانسه، واران، توپی را با ضربه سر روانه دروازه آلمان کرد که نویر آن را مهار کرد. در دقیقه 69 ضربه “توماس مولر” به شکل خطرناکی از کنار دروازه فرانسه به خارج رفت.

“آندره شورله” بلافاصله پس از حضور در زمین دروازه فرانسه را با یک شوت نشانه رفت اما یک دقیقه بعد، والبوئنا پاسخ این حمله را داد.

در دقیقه 77 نویر ضربه زاویه بسته “بلایسی ماتیودی” را مشت کرد تا بازی همچنان به نفع ژرمن ها در جریان باشد.

در دقیقه 82 شورله بخت مسلم گلزنی را برای آلمان ها از دست داد. پاس”مسوت اوزیل” از زیر پای توماس مولر در رفت و به شورله رسید که این بازیکن توپ را به دستان لوریس فرستاد.

در وقتهای تلف شده مانول نویر ضربه خطرناک بنزما را مهار کرد.

این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید تا آلمان با برنده دیدار برزیل – کلمبیا دیدار کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.