چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۸

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت از رسیدگی به میزان آلودگی رودخانه سیمره خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد…

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت از رسیدگی به میزان آلودگی رودخانه سیمره خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد احمدی در جمع خبرنگاران در اولین جلسه کمیته حفاظت از جنگل‎های شهرستان درباره راه‎های حفاظت از جنگل و مرتع اضافه کرد: با توجه به این‌که در شهرستان حدود 60 هزار هکتار جنگل و مرتع وجود دارد حفاظت از جنگل و مرتع مورد تاکید قرار گرفته و راهکارهای علمی و اجرایی از طریق فعال کردن تشکل‎های زیست‎محیطی، آموزش عمومی مردم و دهیاران، کمک گرفتن از تشکلات زیست محیطی مردم نهاد و نیروهای بسیج مورد بررسی قرار گرفت.

احمدی ادامه داد: هم‌چنین در این جلسه در مورد وضعیت مدیریت پسماند، دفن زباله و موارد مرتبط بحث و تبادل نظر شد.

رئیس اداره محیط زیست کوهدشت افزود: قرار شد کارشناسان اداره با فعال کردن کمیته پسماند شهرستان، مسائل مرتبط و اجرای مصوبات آن با نظم و دقت بیشتری رسیدگی شود.

وی با بیان این‌که تمامی مسائل زیست محیطی شهرستان رومشگان در این روز مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: هم‌چنین در این جلسه، حفر چاه نفت واقع در منطقه توه خشکه و بررسی میزان آلودگی رودخانه سیمره رسیدگی و شکایات اهالی منطقه در مورد یک واحد مرغداری پیگیری شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *