دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۱

تيم ملي اسپانيا در حالي بايد برابر استراليا قرار گيرد که در هر دو بازي اخير خود شکست خورده است و اميدي براي…

تيم ملي اسپانيا در حالي بايد برابر استراليا قرار گيرد که در هر دو بازي اخير خود شکست خورده است و اميدي براي رفتن به مرحله بعد ندارد. اين در حالي است که برزيل براي قطعي کردن صعود خود به مرحله بعد جام جهاني به يک امتياز برابر کامرون نياز دارد.

به نقل از ايسنا، دني آلوس، مدافع تيم ملي برزيل در کنفرانس مطبوعاتي خود پيش از ديدار با کامرون با ناراحتي از حذف اسپانيا گفت: حذف اسپانيا مايه تاسف است، براي هم تيمي هايم که در اسپانيا بازي مي کنند متاسفم، اين يک درس براي همه تيم هاي مدعي است. جام جهاني يک رقابت نزديک و حساس است. در اين نمايش فقط يک چيز اتفاق مي افتد، شما ممکن است توسط هر تيمي حذف شويد.

در روز هاي گذشته انتقادات زيادي از تيم ملي برزيل بيان شده است . خيلي ها عنوان کردند که تيم ملي برزيل شرايط خوبي ندارد و بازيکنان اين تيم پس از فصل پرفشار در اروپا نتوانستند در تيم ملي برزيل مانند تيم هاي باشگاهي شان بازي کنند.

آلوس در پاسخ به منتقدان تيم ملي برزيل گفت: هميشه براي منتقدانم احترام زيادي قائل هستم. هميشه سعي مي کنم نکاتي که منتقدان به من مي گويند را سرلوحه کارم قرار دهند و بتوانم پيشرفت کنم. اما بعضي انتقادات ها بسيار احمقانه هستند . مثلا انتقادي که آلن شيرر از فرد و تيم ملي برزيل داشته است يکي از احمقانه ترين کارشناسي هايي است که شنيدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.