یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۶

به گزارش ایرنا،فرشید دستوان یکشنبه در جریان بازدید معاون عمرانی استاندار از این طرح افزود: آماده سازی اراضی شهر در راستای جلوگیری از…

به گزارش ایرنا،فرشید دستوان یکشنبه در جریان بازدید معاون عمرانی استاندار از این طرح افزود: آماده سازی اراضی شهر در راستای جلوگیری از تصرفات غیر قانونی افراد سودجو صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح 17 هکتار از اراضی حاشیه شهرک پیامبر اعظم(ص) آماده سازی می شود، خاطرنشان کرد:این اقدام علاوه بر اینکه جلوی تصرفات غیرقانونی خواهد گرفت باعث استحصال اراضی و ارتقای سیمای منظر شهری در این منطقه از شهر بندرعباس خواهد شد.

به گفته سرپرست اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان، در اجرای طرح آماده سازی اراضی پشت کوی پلیس، زمین ها با کاربرهای مسکونی، تجاری، گردشگری، فضای سبز، درمانی، ورزشی و آموزشی در نظر گرفته شده است.

دستوان در ادامه به طرح آماده سازی زمین های شهرک الهیه جنوبی اشاره و اضافه کرد: این طرح با هدف جلوگیری از تصرف اراضی، کاهش بار ترافیکی با اتصال بلوار مصطفی خمینی به بلوار امام حسین(ع)، جدا سازی خور، ارتقای سیمای منظر شهری و تامین خدمات حوزه شرق شهر در حال اجراست که پروژه یادشده نیز 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.ک/3

7192/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.