دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۹

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، دکتر سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به اینکه از ابتدای تیر…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، دکتر سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به اینکه از ابتدای تیر ۳۰ نفر برای جابجایی بیمارستان ایرانیان به مدینه اعزام شده‌اند، افزود: ساختمان جدید بیمارستان نوساز است، اما ا آنجا که کاربری آن مسکونی است لذا تغییراتی برای مناسب‌سازی آن در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود تا ۱۰ روز آینده آماده بهره‌برداری شود.

وی اظهار کرد: تا کنون ۹۰ درصد از مراحل جابجایی از جمله تجهیزات، آی تی، تاسیسات و… انجام شده و عملیات آماده‌سازی بخشهای مختلف از جمله اورژانس، رادیولوژی، آزمایشگاه، بخش‌های تخصصی جراحی، ارتوپدی و… درحال انجام است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به این که مرکز درمانی جدید مجهز به اورژانس و سی.سی.یو است، توضیح داد: بر این اساس در بیمارستان جدید ۶ تخت اورژانس، ۶ تخت سی.سی.یو و ۸ تخت برای درمان سرپایی بیماران تجهیز شده است.

وی گفت: به علاوه در بیمارستان جدید خدمات درمانی چون دندانپزشکی، جراحی، ارتوپدی، مغز و اعصاب، گوش، حلق و بینی و خدمات تخصصی‌تری چون آزمایشگاه پیشرفته، سونوگرافی، اکو و… در نظر گرفته ده است تا در حج تمتع از آن بهره‌برداری مناسب شود.
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.