چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۴

سید صولت مرتضوی روز چهارشنبه در جلسه شورای عالی سرمایه گذاری شهرداری مشهد افزود: پروژه ها و روش های مختلف باید در جلسات…

سید صولت مرتضوی روز چهارشنبه در جلسه شورای عالی سرمایه گذاری شهرداری مشهد افزود: پروژه ها و روش های مختلف باید در جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ، مورد بحث و بررسی قرار گیرد و با انجام اصلاحات لازم، این پروژه ها و روش ها به عنوان لایحه جامع سرمایه گذاری تقدیم شورای اسلامی شهر گردد.

وی اظهار کرد: با طی کردن این مراحل و اخذ مجوزهای لازم از شورای اسلامی شهر، قدرت چانه زنی کارشناسان با سرمایه گذاران افزایش می یابد.

مرتضوی با اشاره به اینکه برنامه ریزی عملیاتی و کارهای بسیار خوبی در حوزه اقتصادی شهرداری مشهد در حال انجام است، گفت: باید پروژه ها را در شورای عالی برنامه ریزی مصوب کرد و با این مصوبات، لوایح کاملی تقدیم شورای اسلامی شهر شود تا نگاه شورا به حوزه سرمایه گذاری تغییر کند.

وی افزود:معاونت اقتصادی شهرداری مشهد وارد یک فرآیند جدید شده است که اجرای این روش علاوه بر انتفاع شهرداری و سرمایه گذار، زمینه شفاف سازی بیشتر را فراهم می کند.

مرتضوی با بیان اینکه باید بسته های سرمایه گذاری مجتمع های ایستگاهی خط 3 قطار شهری مشهد توسط معاونت اقتصادی تهیه و در اختیار سرمایه گذارن قرار گیرد، گفت: لایحه پروژه های زیر ساختی مثل خط 3 بی آر تی از بولوار معلم تا شهرک شهید رجایی به طول 25 کیلومتر و آماده سازی و تحویل لایحه بافت های فرسوده ثامن و آبکوه به شورای شهر از دیگر اولویتهای معاونت اقتصادی است.

وی با تاکید بر اینکه باید پروژه هایی که امکان انجام آن توسط سرمایه گذاران وجود دارد به بخش خصوصی واگذار شود، از واگذاری احداث و بهره برداری پارک ملی ˈچهل بازهˈ به سرمایه گذار بخش خصوصی پس از اخذ مصوبات شورای شهر خبر داد./2

7505/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.