چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۱:۱۴

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم سیف الهی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید استاندار کرمان از کشتارگاه صنعتی کرمان با اشاره به اینکه احداث…

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم سیف الهی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید استاندار کرمان از کشتارگاه صنعتی کرمان با اشاره به اینکه احداث و راه اندازی این مجموعه برای شهرداری کرمان سه میلیارد تومان هزینه در برداشت، گفت: در حالی یک میلیارد و 700 میلیون تومان برای اداره این مکان صرف می شود که درآمد سالانه آن 400 میلیلون تومان است.

وی از آمادگی شهرداری برای واگذاری کشتارگاه کرمان به بخش خصوصی، اتحادیه صنف قصابان و بخش تخصصی تر خبر داد و افزود: 60 نفر از کارکنان کشتارگاه کرمان حقوق ماهیانه خود را از شهرداری کرمان دریافت می کنند.

شهردار کرمان از وجود هشت خودرو برای حمل و نقل گوشت در کرمان خبر داد و گفت: طبق تصمیمات اخذ شده اتحادیه صنف قصابان کرمان نیز تعدادی خودروی سردخانه دار به منظور حمل و نقل گوشت خریداری می کند.

این مسئول با اشاره به فعالیت 250 قصابی در شهر کرمان تصریح کرد: روزانه 500 راس دام در شهر کرمان ذبح می شود.

سیف الهی قیمت گوشت در کرمان را نسبت به سایر استان ها ارزان تر دانست و گفت: کنترل و لیبل گذاری دام سالم و مناسب کشتار قبل از ذبح مساله بسیار مهمی است که نظارت ها در این زمینه جدی تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *