شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۲۰

 ماندن و رفتن کي‌روش از تيم ملي فوتبال ايران سوژه اول محافل ورزشي است و کارشناسان و مربيان ايراني نيز نظرات موافق و…

 ماندن و رفتن کي‌روش از تيم ملي فوتبال ايران سوژه اول محافل ورزشي است و کارشناسان و مربيان ايراني نيز نظرات موافق و مخالف زيادي در مورد ادامه همکاري کي‌روش دارند. با اين حال فدراسيون فوتبال ظاهرا در زمينه انتخاب کادر فني تيم ملي بيکار نيست و با توجه به اتمام زمان قرارداد کي‌روش نيز برخي از نماينده‌هاي مربيان نيز در حال رايزني با فدراسيون فوتبال ايران هستند و در چند روز گذشته نيز همين نماينده ها پيشنهاديشان را به مديران فدراسيون فوتبال داده‌اند.

به گزارش فارس، کارلوس آلبرتو پريرا و سوسيچ براي جانشيني کارلوس کي‌روش ابراز تمايل کرده‌اند. گفته مي‌شود در صورتي که فدراسيون فوتبال با کي‌روش به توافق نهايي نرسد و ادامه همکاري به هر دليلي ميسر نشود گزينه جدي و بعدي فدراسيون فوتبال پريرا سرمربي سابق تيم ملي فوتبال برزيل و سوسيچ سرمربي بوسني در جام جهاني  هستند.

ظاهرا نماينده‌ هاي اين دو مربي با مسئولان فدراسيون فوتبال ايران مذاکره کرده‌اند و پيشنهاد رسمي را به کفاشيان ارائه کرده‌اند و حتي بحث مدير جديد تيم ملي به مقامات ارشد ورزش کشور نيز داده شده است.

به اين ترتيب شايد جانشين کي‌روش نه يک مربي وطني که يک مربي مشهور پرافتخار بين‌المللي باشد. پريرا تيم ملي برزيل را در جام جهاني 1994 قهرمان کرد و در جام جهاني 2010 هم سرمربي آفريقاي جنوبي بود. سوسيچ هم در جام جهاني 2014 هدايت تيم بوسني را برعهده داشت.

البته اين گزينه‌ها درحالي مطرح مي‌شوند که مذاکرات فدراسيون فوتبال و کي‌روش همچنان ادامه دارد و طرفيت همچنان اميدوارند که بتوانند پس از اتمام مسابقات جام جهاني 2014 به توافق نهايي برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.