سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۰

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن پراور عصر دوشنبه در نشست با مسئولان عتبات عالیات کشور اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره در…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن پراور عصر دوشنبه در نشست با مسئولان عتبات عالیات کشور اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره در کارهای خیر و اعمال دینی و مذهبی پیشتاز هستند و در برگزاری مراسمات اهل بیت(ع) می‌بینیم که سوگواری مردم بوشهر زبانزد است.

وی با اشاره به مشارکت مردم بوشهر در بازسازی عتبات عالیات، اضافه کرد: کارگاه ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل از ابانماه سال گذشته در استان بوشهر مشغول به فعالیت شده است و هر روزه شاهد حضور گسترده مردم در این مکان هستیم و کمک‌های نقدی و غیر نقدی بسیار زیادی نیز از سوی مردم به این ضریح اهدا شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر ساخت این ضریح در استان بوشهر را یک افتخار برای مردم استان دانست و افزود: برگزاری مراسمات مختلف در جوار این کارگاه بیانگر عشق و ارادت مردم به اهل بیت و حضرت ابوالفضل(ع) است.

وی تصریح کرد: از روزی که ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل وارد استان بوشهر شد در شهرهای مختلف شاهد استقبال از این ضریح بودیم و انتقال این ضریح از شهرهای مختلف استان بوشهر چندین روز به طول انجامید.

پرآور از آمادگی مردم استان بوشهر برای پذیرش بازسازی حرم دیگر امامان و ائمه اطهار(ع) خبر داد و بیان داشت: مردم استان بوشهر آماده همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات برای بازسازی ضریح مطهر حضرت زینب(س) در سوریه هستند.

وی همچنین از آمادگی مردم استان بوشهر برای بازسازی بارگاه حضرت رقیه(س) خبر داد و تاکید کرد: مردم استان بوشهر همواره برای مشارکت در بازسازی حرم مطهر ائمه آماده همکاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.