پنجشنبه، ۲۰ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۵

مدیرکل تعاون روستایی خوزستان از آمادگی این اداره برای خرید تضمینی خرما از کشاورزان استان خبرداد و گفت: دستورالعمل خرید تضمینی خرما به…

مدیرکل تعاون روستایی خوزستان از آمادگی این اداره برای خرید تضمینی خرما از کشاورزان استان خبرداد و گفت: دستورالعمل خرید تضمینی خرما به کلیه واحدهای تعاون روستایی در شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

خواجوی در گفت‌وگو با خبرنگار‌ خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) –منطقه‌خوزستان- عنوان‌کرد: خرید تضمینی خرما در شهرستان‌های خرماخیز از جمله آبادان، خرمشهر، شادگان، ماهشهر، اهواز و دشت‌آزادگان انجام می‌شود.

وی افزود: هر کیلوگرم خرمای درجه‌ یک استعمران با قیمت 1100 تومان و هر کیلوگرم خرما درجه یک زاهدی به قیمت یک‌هزار تومان از کشاورزان خریداری می‌شود.

خواجوی تصریح‌کرد: محدودیتی برای خرید خرما نداریم و به هر میزان که خرما از سوی نخلداران عرضه می‌شود، خریداری خواهیم کرد.

وی اظهارکرد: سال‌های گذشته زمان خرید تضمینی خرما 15 مهرماه اعلام می‌شد اما امسال خرید تضمینی خرما از دهم شهریورماه آغاز شده است.

مدیرکل تعاون روستایی خوزستان خاطرنشان‌کرد: خرمای خریداری شده پس از نگهداری براساس تشریفات قانونی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

خواجوی از آمادگی برای خرید ذرت به قیمت هر کیلوگرم 860 تومان نیز خبر داد و گفت: برای خرید این محصول هیچ‌گونه محدودیتی نداریم.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.