چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی عصر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از مجموعه چندمنظوره فرهنگی ورزشی شهربانو اظهار داشت: شهردار تبریز آمادگی…

به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی عصر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از مجموعه چندمنظوره فرهنگی ورزشی شهربانو اظهار داشت: شهردار تبریز آمادگی حمایت از پروژه های ورزشی را داشته و در این راستا به خصوص در پی اجرای طرح های ورزشی مخصوص بانوان هستیم.

وی ادامه داد: در این راستا نیز شورای شهر با تمام توان حمایت خود را از شهرداری اعلام کرده و هیچگونه محدودیتی در این زمینه نداریم.

نجفی با اشاره به افتتاح این سالن چندمنظوره گفت: افتتاح این سالن در منطقه 10 تبریز گام خوبی برای حمایت از مردم این منطقه است زیرا این سالن اولین سالن مخصوص بانوان در این منطقه است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساماندهی  گلزار شهدای آرامستان ستارخان تبریز گفت: این گلزار شهدا به زودی توسط سازمان آرامستان‌ها آغاز و پیگیری خواهد شد.

شهردار تبریز از تبدیل آرامستان ستارخان به مجموعه فرهنگی با طی مراحل شرعی و قانونی در برنامه سال های آتی خبر داد و گفت: طرح تبدیل این آرامستان قدیمی به یک مجموعه فرهنگی و ورزشی، پس از طی مراحل شرعی و قانونی، مورد توجه شهرداری تبریز قرار گرفته است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.