شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۳:۰۵

تيم ملي واليبال ايران در چارچوب هفته سوم ليگ جهاني واليبال در سومين ديدار خود عصر امروز از ساعت 17و 30 در سائوپولوي…

تيم ملي واليبال ايران در چارچوب هفته سوم ليگ جهاني واليبال در سومين ديدار خود عصر امروز از ساعت 17و 30 در سائوپولوي برزيل در حضور هوادارن تيم رقيب و تعداد اندکي از هواداران ايراني حاضر در ورزشگاه به مصاف تيم ملي اين کشور رفت و در پايان با نتيجه 3 بر 2 برابر ميزبان خود شکست خورد.

به نقل از فارس، در پايان اين مسابقه شهرام محمودي توانست با کسب 22 امتيازي که به تنهايي براي ايران به ارمغان آورد عنوان امتيازآورترين بازيکن ميدان لقب بگيرد. پس از وي مجتبي ميرزا‌جان‌پور 18 امتياز براي ايران کسب کرد. در طرف مقابل هم سانتوس توانست با کسب 16 امتياز، عنوان امتيازآورترين بازيکن برزيل انتخاب شود؛ پس از وي هم والاس توانست 15 امتياز براي تيم خود به ارمغان بياورد.

* آمار عملکرد ملي‌پوشان ايران در حمله، دفاع و سرويس به اين شرح است:

در بخش حمله شهرام محمودي از مجموع 46 حمله، توانست 21 امتياز براي ايران به ارمغان بياورد. پس از محمودي، مجتبي ميرزاجان‌پور از 28 حمله خود موفق شد 12 امتياز کسب کند. آرمين تشکري هم در اين بازي 9 حمله انجام داد و موفق به کسب 8 امتياز براي ايران در بخش هجومي شد.

در دفاع محمد موسوي عراقي در تيم ايران از مجموع 20 دفاع خود توانست 6 امتياز کسب کند و پس از وي مجتبي ميرزاجان‌پور 10 دفاع انجام داد که موفق به کسب 4 امتياز شد. مير سعيد معروف هم 5 دفاع انجام داد و توانست 2 امتياز براي ايران به ارمغان بياورد.

در بخش سرويس هم محمد موسوي عراقي 14 بار پشت خط سرويس قرار گرفت و 3 امتياز از سرويس مستقيم خود به دست آورد؛ اين شرايط براي آرمين تشکري از 21 بار 2 بار اتفاق افتاد. مجتبي ميرزاجان‌پور هم از 11 باري که پشت خط سرويس قرار گرفت توانست تنها 2 امتياز مستقيم کسب کند.

تيم ملي واليبال ايران فردا از ساعت 17:30 به وقت تهران در چهارمين مسابقه خود در رقابت‌هاي ليگ جهاني واليبال 2014 براي دومين بار به مصاف برزيل، پرافتخارترين تيم اين پيکارها خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.