چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۸

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از ممنوعیت و محدودیت تردد خودروها در روزهای پایانی تابستان در مسیرهای ارتباطی استان خبر…

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از ممنوعیت و محدودیت تردد خودروها در روزهای پایانی تابستان در مسیرهای ارتباطی استان خبر داد.

سرهنگ حمزه رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری- با اشاره به ممنوعیت و محدودیت تردد خودروها در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی در برخی از مسیرهای ارتباطی استان، افزود: در محور ارتباطی زرین شهر- سفید دشت- بروجن- یاسوج و بالعکس تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 23 روزهای 27، 28، 29، 30 و 31 شهریور ماه، همچنین اول و دوم مهر ماه از این محورها ممنوع است.

وی گفت: در مسیر ارتباطی ایذه- دهدز- شهرکرد و بالعکس هم تردد تمامی تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 23 روزهای 27، 28، 29، 30 و 31شهریورماه و همچنین اول و دوم مهرماه ممنوع است.

رفیعی اظهارکرد: همچنین در راستای ایجاد امنیت بیشتر از فردا، 27 شهریور چندین اکیپ از اداره راه به منظور استقرار در نقاط حادثه خیز استان با حضور عوامل پلیس به صورت تلفیقی، بر محورهای ارتباطی استان نظارت می‏کنند.

وی از برخورد جدی با متخلفان جاده‎ای خبر داد و رانندگان بویژه مسافران را بر رعایت قانون و پرهیز از سبقت و تجاوز از سرعت مجاز مطمئنه توصیه کرد.

رفیعی با بیان اینکه بیشترین‎ آمار تردد و آمار حوادث در شهریورماه به ثبت رسیده است، رعایت قانون را ضامن امنیت جاده‌ها و سلامت مسافران عنوان کرد.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش 12 درصدی آمار تصادفات در سه ماهه نخست امسال در استان، خاطرنشان کرد: آمار تصادفات استان در سه ماهه دوم سال رضایت‌بخش نیست که می‎طلبد در این زمینه تدابیری اندیشیده شود.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.