آمار جستجو در مورد ترامپ
آمار جستجو در مورد ترامپ

آمار جستجو در گوگل قبل از اعلام پیروزی ترامپ چه بوده است ؟

بیشترین آمار جستجو در گوگل بعد از پیروزی ترامپ که باعث شد در ساعات قبل از افزایش شانس پیروی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، علاوه بر افزایش جستجوی عبارت مهاجرت، وب‌سایت اداره مهاجرت کانادا نیز دقایقی از دسترس خارج شد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

ساعاتی پیش از اعلام رسمی پیروز دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، وب‌سایت اداره‌ی مهاجرت کانادا در اثر ترافیک بالا که از سوی بازدیدکنندگان آمریکایی ایجاد شده، از دسترس خارج شد. ساعاتی پیش از آغاز انتخابات ریاست جمهوری نیز، بسیاری از آمریکایی‌ها در اظهارنظرهایی که بیشتر رویکردی طنزگونه داشت، اعلام می‌کردند که در صورت پیروزی ترامپ به کانادا مهاجرت خواهند کرد.

آمار جستجو در مورد ترامپ

اما از دسترس خارج شدن وب‌سایت اداره‌ی مهاجرت آمریکا تنها اتفاقی نیست که در این چند ساعت روی داده، بلکه جستجوی عبارت “چگونه به کانادا مهاجرت کنیم” نیز براساس آمار گوگل از سوی کاربران به شدت جستجو می‌شوند. به گزارش تلگراف در ساعات گذشته، جستجوی عبارت مهاجرت نیز به شدت افزایش پیدا کرده است.

برایان کرنستون یا هایزنبرگ سریال تلویزیونی برکینگ بد در اظهار نظری پیش از انتخابات آمریکا اعلام کرده بود که در صورت پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا این کشور را ترک کرده و به کانادا مهاجرت خواهد کرد.

5 دیدگاه

  1. اپه چه جالب

  2. هههه همه میخوان مهاجرت کنن و برن

  3. متاسفانه من در جریان این انتخابات نبودم

  4. ترامپ اولین رییس جمهور امریکاست که سابقه مقامات انتخابی یا نظامی نداشته

  5. همه دارن میرن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*