سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۴

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشگر ستاد محمد ابوالولید که فرماندهی نبردها در نینوی را برای سرکوب تروریستهای تکفیری و بعثی های صدامی برعهده…

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشگر ستاد محمد ابوالولید که فرماندهی نبردها در نینوی را برای سرکوب تروریستهای تکفیری و بعثی های صدامی برعهده دارد، از ورود کمکهای نظامی برای نیروهایش در منطقه تلعفر خبر داد و تاکید کرد نیروهایی که وی فرماندهی شان را برعهده دارند، از مرحله دفاع به مرحله هجوم غافلگیرکننده منتقل خواهند شد.

ابوالولید به الغدپرس گفت اخبار مغرضانه ای که شایع شده مبنی بر اینکه من به اسارت داعش در آمده ام، بی پایه و اساس است، من همچنان نبردهای نظامی را در استان نینوی فرماندهی می کنم.

وی تاکید کرد تلعفر نقطه شروعی برای آزادی تمام مناطق موصل خواهد بود و ما از مرحله ای که از مناطق دفاع می کنیم به مراحل پیشروی و حمله به داعشی ها منتقل خواهیم شد و تروریستها را در هر منطقه ای که باشند، تحت پیگرد قرار خواهیم داد و طی ساعات آینده اخبار خوشحال کننده ای را برای مردم موصل و دیگر مناطق عراق اعلام خواهیم کرد.

دیدار دو مقام بلندپایه آمریکایی با نوری المالکی

خبر دیگر اینکه یک رسانه عراقی گزارش داد دو مقام بلندپایه آمریکایی دوشنبه شب در بغداد با نوری المالکی نخست وزیر عراق دیدار کردند که با هدف بررسی اوضاع کنونی عراق انجام شد.

قرار بود که اوباما با تیم امنیت ملی آمریکا درباره چگونگی تعامل با بحران عراق تشکیل جلسه دهد.

اوباما : 275 نظامی خود را برای حمایت از سفارتمان به بغداد اعزام کردیم

رئیس جمهوری آمریکا که تا کنون هیچ اقدام جدی برای مبارزه با تروریستها در عراق انجام نداده، از اعزام 275 نظامی به بغداد برای حمایت از سفارت آمریکا خبر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.