شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۹

شنا کردن، قایق سواری، حمام آفتاب و کارهای زیاد هیجان انگیز بیرونی مخصوص  فصل تابستان است! اما هر اندازه  هم که این فصل…

Summer lotion feature آموزش لوسیون تابستانی برای گزش حشرات + آفتاب سوختگی

شنا کردن، قایق سواری، حمام آفتاب و کارهای زیاد هیجان انگیز بیرونی مخصوص  فصل تابستان است! اما هر اندازه  هم که این فصل رو دوست داشته باشیم، فصلی است  که زیاد حشرات انسان را میگزند، آفتاب پوست را می سوزاند و حوادث  ناخوشایند دیگر هم میتواند رخ بدهد.

این کرمی که امروز بهتون آموزش میدیم بهترین گزینه برای وقتهاییه که یادتون رفته اسپری ضد حشره یا کرم ضدآفتابتون رو بزنید و حالا نمیدونید چطوری از سوزش و خارشی که به جون بدنتون افتاده آسایش داشته باشید.

این کرم رو میشه به عنوان یه مرطوب کننده قوی هم استفاده کرد. بعد از شستشوی دستها از این کرم استفاده کنید. مثل همه ی کرم های طبیعی دیگه، ممکنه این دستور برای هر نوع پوستی مناسب نباشه، پس اگه خارش یا قرمزی روی پوستتون دیدید، یعنی برای شما جواب نمیده.

Summer lotion mix آموزش لوسیون تابستانی برای گزش حشرات + آفتاب سوختگی

یک دوم  قاشق غذاخوری عسل طبیعی را با یک دوم قاشق آلوئه ورای پوره  شده ترکیب کنید و به آن  ۳ قاشق روغن گل اشرفی اضافه کنید. ترکیب را درظرف شیشه ای تمیز بریزید و به آن ۱۰ قطره روغن رایحه درمانی

اسطوخودوس اضافه کنید. حالا در ظرف رو ببندید و انقدر تکونش بدین تا همه اش با هم قاطی شه. قبل از شروع به مصرف کردن روی یه گوشه از پوست امتحانش کنید تا ببینید بهش حساسیتی دارید یا نه.

اگه از این کرم برای درمان آفتاب سوختگی استفاده میکنید، صبر کنید تا دمای پوستتون بیاد پایین، بعد کرم رو روش بمالید. این کرم باید در یخچال نگهداری بشه.

منبع-http://rangirangi.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.